HOROR SCENA ISPRED HOTELA U NIŠU: Pronađen leš gosta, sumnja se da je pao sa terase

ISPRED jednog hotela u Nišu nađeno je telo muškarca koji je u njemu bio gost. Reč je o državljaninu Letonije koji je kao član folklorne grupe učestvovao na muzičkom festivalu"Edikt".

ХОРОР СЦЕНА ИСПРЕД ХОТЕЛА У НИШУ: Пронађен леш госта, сумња се да је пао са терасе

Foto: D. Dozet/Depositphotos

Prema prvim informacijama, muškarac je najverovatnije pao sa terase svoje sobe. Biće pregledani snimci sa video kamera i urađena obdukcija.

Uviđaj je u toku.

Muškarac je, prema nezvaničnim informacijama, jutros došao u hotel nakon proslave u vidno alkoholisanom stanju.

(Telegraf.rs)

Pratite nas i putem iOS i android aplikacije

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

SPAVAO BIH S NJOM I OŽENIO JE! Skandal premijera Australije sa Kajli Minog - oženio se pre 6 meseci, a sad se izvinjava

"SPAVAO BIH S NjOM I OŽENIO JE!" Skandal premijera Australije sa Kajli Minog - oženio se pre 6 meseci, a sad se izvinjava

AUSTRALIJSKI premijer Entoni Albaneze uputio je nedvosmisleno izvinjenje zbog komentara o pop zvezdi Kajli Minog koje je prošle nedelje izneo tokom gostovanja u jednom podkastu. Njegove izjave izazvale su talas osuda, a kritičari su ih nazvali „potpuno neprimerenim” i poručili da „omalovažavaju funkciju premijera”, piše Bi-Bi-Si.

06. 07. 2026. u 18:21 >> 18:21

Komentari (0)

Oglasila se Kosjerina posle vesti da je Mirka menja u kvizu Ja volim Srbiju: Tako su stajale stvari...