OSUMNJIČENI ZA NASILNIČKO PONAŠANJE: Uhapšeni zbog tuče u kafiću u centru Leskovca
Pripadnici policije u Leskovcu uhapsili su četvoricu muškaraca zbog postojanja osnova sumnje da su izvršili krivično delo nasilničko ponašanje.

foto: I.Mitić
M. S. (31), M. G. (28), Đ. M. (29) i D. S. (27) se sumnjiče da su 9. juna u bašti jednog kafića u centru Leskovca, nakon kraće rasprave, zadali više udaraca četrdesetčetvorogodišnjem muškarcu kao i dvojici njegovih prijatelja koji su pokušali da ga odbrane i tako zadobili lake telesne povrede.
Uhapšeni su, uz krivičnu prijavu, privedeni Osnovnom javnom tužilaštvu u Leskovcu, gde su saslušani kao i peti osumnjičeni koji se tužilaštvu javio sam.
Svi su izneli svoje odbrane u prisustvu zajedničkog branioca. Javni tužilac predložio je određivanje pritvora do 30 dana, što je i učinjeno.
U daljem toku postupka, radi utvrđivanja činjenica važnih za adekvatnu javnotužilačku odluku, biće preduzete dokazne radnje, ispitivanje svedoka i obavljanje veštačenja.

EPS UPOZORAVA GRAĐANE SRBIJE: Na delu pokušaj prevare, ovo savetujemo korisnicima
AKCIONARSKO društvo "Elektroprivreda Srbije" (EPS) danas je obavestila javnost da je na delu pokušaj prevare mejlovima u kojima je zloupotrebljeno ime, logo i naziv domena kompanije i ističu da EPS nikada kupcima ne šalje obaveštenja sa linkovima za plaćanja.
04. 03. 2025. u 16:25

"BIĆETE UHAPŠENI ILI PROTERANI" Tramp zapretio studentima ako započnu nezakonite proteste
AMERIČKI predsednik Donald Tramp zapretio je da će ukinuti savezno finansiranje fakultetima, školama i univerzitetima koji omogućavaju „nezakonite proteste“.
04. 03. 2025. u 15:24

"HOĆU EUTANAZIJU" Vedrana Rudan donela odluku: "Rekla sam deci da je gotovo, neću da umirem na rate"
ZA lečenje joj je bilo potrebno dosta novca, a deo je stigao iz Srbije, od direktora izdavačke kuće koja objavljuje njena dela.
03. 03. 2025. u 09:53
Komentari (0)