ČOVEK (62) IZ BOGATIĆA PRIZNAO DA JE OBLJUBIO DEVOJČICU: Jeziv slučaj zlostavljanja, osumnjičeni ostaje u pritvoru
MEŠTANINU Glušaca, kod Bogatića, šezdesetdvogodišnji D.S. koji je osumnjičen za obljubu deteta, na predlog Višeg javnog tužilaštva u Šapcu, sudija za predhodni postupak Višeg suda u tom gradu odredio je pritvor do 30 dana, rekao nam je Zoran Obradović, više javni tužilac.
Foto: N. Skenderija/Depositphotos/Ilustracija
Osumnjičen je, kako nam je rečeno, "skoro u celosti" potvrdio činjene tog dela kada je, sada šesnaestogodišnja devojčica, imala manje od 14 godina.
Ovaj meštanin Glušaca će, uprkos priznanju, ostati u pritvoru, jer bi, u suprotnom kako je ocenio sud, došlo do uznemiravanja javnosti.
Za krivično delo koje mu se stavlja na teret - obljuba sa detom, predviđena je kazna zatvora od pet do 12 godina.
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTORestoran Miya Galerija
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTOKlikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
SAMO NEKOLIKO SATI NAKON POBEDE NA SP: Argentina žestoko optužila Englesku i britansku mornaricu
ARGENTINA je ponovo otvorila spor sa Velikom Britanijom oko Foklandskih ostrva. Samo nekoliko sati nakon pobede nad Engleskom u polufinalu Svetskog prvenstva, Buenos Ajres je optužio britansku ratnu mornaricu za, kako tvrdi, „nezakonit upad“ u argentinske teritorijalne vode.
16. 07. 2026. u 14:34
NOVI JEZIV SNIMAK DRAME U AVIONU: Supruga drži Srbina da ne ispadne iz aviona (VIDEO)
NA letu iz Soluna za Mihnen prošlog petka dogodio se incident kada je tokom leta pukao prozor aviona, a onda je došlo do dekompresije kabine.
14. 07. 2026. u 17:57
VODITELjKA GODINAMA NE SPAVA SA MUŽEM: "To je za mene traumatično!"
VODITELjKA sa suprugom već godinama ne spava u istom krevetu...
14. 07. 2026. u 11:17
Komentari (1)