NIS upozorava na lažne informacije i zloupotrebe na internetu

ZBOG učestalih pojava prevara na internet platformama i društvenim mrežama u kojima se zloupotrebljavaju naša kompanija i naši brendovi, kompanija NIS ponovo obaveštava javnost da sve zvanične objave kompanije, uključujući obaveštenja o investitorima, povezanim društvima, odnosima sa akcionarima, eventualnim nagradnim igrama, pozive na učešće u bilo kom projektu koje organizuje naša kompanija, objavljujemo isključivo na zvaničnim profilima i internet stranicama:

НИС упозорава на лажне информације и злоупотребе на интернету

Foto: NIS

Internet stranice: www.nis.rs, www.nisgazprom.rs, www.nisotec.eu

Facebook: @NIS a.d. Novi Sad, @Sa nama na putu

Instagram: @kompanija_nis, @sanamanaputu, @gdrivesrbija

Foto: NIS

Ovim putem obaveštavamo i pozivamo građane i pratioce na društvenim mrežama da sve aktuelnosti prate isključivo na navedenim stranicama. O svim nedozvoljenim aktivnostima i zloupotrebama brenda naše kompanije blagovremeno su obavešteni nadležni državni organi, a sve sporne stranice na društvenim mrežama se prijavljuju.

Pratite nas i putem iOS i android aplikacije

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

UDARNO: Zelenski tvrdi da je Lukašenko prihvatio ultimatum

UDARNO: Zelenski tvrdi da je Lukašenko prihvatio ultimatum

KOMUNIKACIONA oprema za koju Ukrajina tvrdi da je pomagala u podršci ruskim napadima dronova sa teritorije Belorusije prestala je da radi, rekao je predsednik Ukrajine Vladimir Zelenski novinarima danas, nekoliko dana nakon što je izdao ultimatum beloruskom predsedniku Aleksandru Lukašenku.

24. 06. 2026. u 18:41

Komentari (0)

JEDNA ULAZNICA, JEDNA PORUKA, MILIONI RAZLOGA ZA OSMEH: U prvoj sezoni Teatra humanosti donirano više od 11.000.000 dinara