EVROPSKA unija bi mogla da se suoči sa recesijom usled rekordno visokih cena gasa, jer će predstojeća zima verovatno biti "jedna od najgorih u istoriji", rekao je evropski komesar za privredu Paolo Đentiloni u intervjuu za "Der Špigel" u četvrtak.
O cemu odlucuje Putin u evropi i EU. Odluke donose parlamenti drzava EU i paarlament Eu u Briselu, a kakvu vezu u tome ima Putin, a on odlucuje na osnovu potreba Rusije, a odobrava Parlament i Duma.
RECESIJA JE VEC ZAKUCALA NA VRATA vise nema nazad, previse je zla ucinjeno prema Rusiji, od koje je zavisila evropska privreda. EU cini zlo prema Rusiji, samo zbog interesa Amerike i teroristickog saveza, koji je izvrsio agresiju na Jugoslaviju, Srbiju, Avganistan, Irak, Libiju i Siriju. Taj teroristicki savez donosice zlo EU i celom svetu, dok god ne bude ugasen, kao sto je ugasen i varsavski pakt.
Povezane vesti

FANTASTIČNA ČETVORKA REŠAVA PITANJE UKRAJINE: Ko će sve pored Putina i Trampa da predvodi mirovne sporazume?
ŠEF Pentagona Pit Hegset izjavio je da ne treba očekivati da će američko vojno prisustvo u Evropi trajati večno.
14. 02. 2025. u 14:48

MOGUĆA PRLJAVA IGRA UKRAJINE I EVROPSKE UNIJE: Ko želi da spreči razgovor Putina i Trampa?
UKRAJINA i zemlje EU sigurno su užasnute zbog kontakata predsednika Rusije i SAD Vladimira Putina i Donalda Trampa, a EU će pokušati da poremeti dijalog, ocenjuje ruski senator Aleksej Puškov nakon razgovora dvojice svetskih lidera.
12. 02. 2025. u 22:15

BERBOKOVA HOĆE DA "KAZNI" RUSIJU I PUTINA: Usvajanje novog paketa sankcija zbog takozvane ruske flote u senci
NEMAČKA poziva zemlje EU da zauzmu oštriji stav prema hibridnim pretnjama koje dolaze iz Rusije - uključujući proširenje režima sankcija bloka i ograničavanje pristupa Evropi moskovskim diplomatskim misijama.
21. 01. 2025. u 21:21 >> 21:22

MAKRON IMA PLAN: Evropske trupe neće skoro u Ukrajinu - nudi jednomesečno primirje
EVROPSKE trupe neće biti poslate u Ukrajinu u bliskoj budućnosti, izjavio je francuski predsednik Emanuel Makron u intervjuu listu Figaro.
02. 03. 2025. u 22:17

POKUŠAJ KONTROLE POD PLAŠTOM DEMOKRATIJE: Ruska SVR otkrila koja država se nalazi na udaru EU
EVROPSKA unija namerava da po svaku cenu vrati Tbilisi „na put demokratije i evropskih integracija“, budući da ne može da dozvoli gubitak svog uticaja, navodi se u saopštenju pres biroa Spoljne obaveštajne službe (SVR) Ruske Federacije.
27. 02. 2025. u 17:01
Najnovije iz rubrike

KARTICOM OBAVLJENO VIŠE OD 680 MILIONA KUPOVINA: U Srbiji raste korišćenje plastike
KARTICE se u Srbiji izdvajaju kao jedan od najčešće korišćenih platnih instrumenata za mala plaćanja i na kraju prošle godine bilo ih je izdato 12,2 miliona, saopštila je danas Narodna banka Srbije (NBS).
13. 03. 2025. u 16:45

TRAMP ŽESTOKO ZAPRETIO EU: Ako se ova taksa ne ukloni, SAD će uvesti carine od 200 odsto
AMERIČKI predsednik Donald Tramp zapretio je danas da će uvesti carine od 200 odsto na vino, šampanjac i druga alkoholna pića iz Evropske unije.
13. 03. 2025. u 15:57

POTPUNO OPREMLJENA: Top vikendica na prelepoj lokaciji za samo 15.000 €
U MIRNOM okruženju Lopara, u Bosni i Hercegovini, prodaje se vikendica sa prostranim placem od 1.650 metra kvadratnih. Vlasništvo je 1/1, struja je uvedena, dok je voda spremna za priključak.
13. 03. 2025. u 13:06

U PKS formiran Centar za privredne inicijative i brze odgovore
Centar za privredne inicijative i brze odgovore čiji je cilj dodatno unapređenje poslovnog ambijenta u Srbiji kroz stalni dijalog privrede i države formiran je danas u Privrednoj komori Srbije.
13. 03. 2025. u 11:39

SVI DETALJI O NOVOJ DRŽAVNOJ POMOĆI PENZIONERIMA: Već od aprila moći će da je koriste
SVI penzioneri koji su konkurisali za besplatan oporavak u nekoj od 25 banja u Srbiji o trošku PIO fonda u utorak 18. marta znaće da li su prošli na konkursu i gde će moći na rehabilitaciju.
13. 03. 2025. u 08:38
Komentari (2)