SKUPLJI RAČUN U KAFANI: Republički zavod za statistiku o cenama u ugostiteljstvu
KAFANSKI ceh ovog novembra u proseku je veći nego u isto vreme lane za 6,3 procenta.
Foto AP
Prema poslednjem izveštaju Republičkog zavoda za statistiku indeksa cena ugostiteljskih obejakata, za godinu dana zabeleženo je poskupljenje svih stavki, od 4,4 odsto koliko je poskupelo pečenje, do 11 procenata koliko sada više košta prenoćište.
Gotova jela skuplja su za 7,1 odsto, ali i variva i salate za oko 6,5 procenata. Porcija jela po porudžbini poskupela su u proseku za 4,4 procenata.
Za desert je sada potrebno izdvojiti 5,5 procenata više novca nego prošlog novembra, dok su alkoholna pića skuplja za 6,2 procenta. Sokovi i druga bezalkoholna pića koštaju više za 4,7 procenata.
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTORestoran Miya Galerija
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTOPreporučujemo
SMANjENA STOPA RIZIKA OD SIROMAŠTVA: Najnoviji podaci Republičkog zavoda za statistiku
15. 10. 2021. u 13:59
SKOČIO PROMET U TRGOVINI NA MALO: Za trećinu veći promet motornih vozila
30. 09. 2021. u 16:50
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
MISTERIJA KOJA GODINAMA PROGANjA SRBIJU: Šta je majka pronašla na mestu gde je stradao njen sin?
FILIP Tomović imao je 17 godina kada je njegov život tragično prekinut, a slučaj njegove smrti godinama kasnije ostao je jedan od najpotresnijih događaja koji se povezuje sa pričama o delovanju satanističkih i okultnih grupa u Srbiji.
09. 07. 2026. u 13:29
NOVINARKA MARIJA NAĐENA MRTVA U AUTU: Kamere snimile poslednje trenutke
GRČKU je potresla vest o iznenadnoj smrti novinarke Marije Antonijanaki, koja je pronađena mrtva u svom automobilu u Iraklionu na Kritu.
06. 07. 2026. u 10:26
"SPAVAO BIH S NjOM I OŽENIO JE!" Skandal premijera Australije sa Kajli Minog - oženio se pre 6 meseci, a sad se izvinjava
AUSTRALIJSKI premijer Entoni Albaneze uputio je nedvosmisleno izvinjenje zbog komentara o pop zvezdi Kajli Minog koje je prošle nedelje izneo tokom gostovanja u jednom podkastu. Njegove izjave izazvale su talas osuda, a kritičari su ih nazvali „potpuno neprimerenim” i poručili da „omalovažavaju funkciju premijera”, piše Bi-Bi-Si.
06. 07. 2026. u 18:21 >> 18:21
Komentari (0)