STIGLI REZULTATI: Evo koliko đaka je položilo prijemni za talente
19. 05. 2021. u 15:58
PRIJEMNE ispite za specijalizovane gimnazije i odeljenja položilo je 6228 učenika učenika, odnosno 89,5 odsto onih koji su pristupili polaganju - saopštilo je Ministarstvo prosvete.
Najnovije iz rubrike

"DRAGO MI JE DA VAS VIDIM OVDE" Endokrinolog Đuro Macut podržao studente koji žele da uče (VIDEO)
ENDOKRINILOG i profesor na Meidicinskom fakultetu, Đuro Macut, došao je u Pionirski park da podrži studente koji hoće da uče.
10. 03. 2025. u 17:33

AUTO RADIONICA U HILANDARU: Pokrenut humanitarni projekat
UDRUŽENjE Autoservisi Srbije pokrenulo je humanitarni projekat prikupljanja sredstava za izgradnju i opremanje namenske auto radionice u manastiru Hilandar u cilju poboljšanja uslova održavanja vozila koje manastir koristi za svakodnevne potrebe.
10. 03. 2025. u 16:34

uživoSVE VEĆI BROJ STUDENATA KOJI ŽELE DA UČE PRISTIŽE I DOLAZI U PIONIRSKI PARK: Profesori drže predavanje ispod šatora (VIDEO)
STUDENTI koji žele da uče i četvrtu noć zared proveli su u šatorima postavljenim u Pionirskom parku.
10. 03. 2025. u 08:10 >> 16:33

NIZOM AKCIJA ŠIROM SRBIJE OBELEŽAVA SE MART - MESEC BORBE PROTIV RAKA: Bolje je sprečiti nego lečiti
MESEC mart se u Srbiji već nekoliko godina unazad obeležava kao mesec borbe protiv karcinoma, a gotovo sve zdravstvene ustanove organizuju akcije koje imaju za cilj sprečavanje ili rano otkrivanje malignih bolesti, shodno svojim nadležnostima.
10. 03. 2025. u 16:33
Komentari (0)