PRAZNIČNI RED VOŽNJE: U Novom Sadu promene na linijama 5 n, 17 i 20
RED vožnje JGSP "Novi Sad" tokom uskršnjih i prvomajskih praznika biće promenjen na linijama 5 n, 17 i 20, pa tako, u petak, 30. aprila, "petica n" neće saobraćati sve do 5. maja.
Foto N. Karlić
Za 1. maj, autobusi na liniji 17 će saobraćati redovno, a 2. maja linije 17 i 20 neće raditi. Od ponedeljka, 3. maja, te dve linije će saobraćati redovno.
Sve vreme praznika autobusi će na ostalim linijama saobraćati po nedeljnom redu vožnje.
Preporučujemo
OPREZNOST ZA VOLANOM: Velika zadržavanja teretnih vozila na izlazu iz zemlje
06. 04. 2021. u 08:32
"NOVOSTI" SAZNAJU: Anesteziolozi UKC Niš porodili trudnicu pozitivnu na koronu
27. 04. 2021. u 18:16
NAJNOVIJI KORONA PRESEK: Preminulo 29 pacijenata, 2.145 novozaraženih
27. 04. 2021. u 15:03
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
KINA POKRENULA SPECIJALNU OPERACIJU KOD TAJVANA: Peking žestoko odgovorio dvema državama
KINA je objavila da je pokrenula „specijalnu pomorsku operaciju“ istočno od Tajvana, čime je dodatno zaoštrila svoj odgovor na nedavni dogovor Japana i Filipina. Te dve države, naime, planiraju da pokrenu pregovore o pomorskim granicama u tom području i dublje povežu svoje odbrambene snage, javlja Blumberg.
07. 06. 2026. u 10:04
NEMAČKA HITNO POZVALA RUSIJU: Putine, vreme je...
MINISTAR spoljnih poslova Nemačke, Johan Vadeful, pozvao je ruskog predsednika, Vladimira Putina, da pokrene pregovore o miru u Ukrajini uz učešće Evrope, prenose nemački mediji.
05. 06. 2026. u 09:53
NASTAJE NOVA DRŽAVA? Srpske komšije se ujedinjuju sa susedima - za moćnu državu od 22 miliona duša i 272.200 km²
"UNIONISTIČKI pokret je oduvek postojao i on je i dalje živ unutar našeg društva. Nesumnjivo je da je ova diskusija legitiman deo političkog procesa u zemlji. Ja lično nikada ne bih mogao da glasam protiv ujedinjenja."
02. 06. 2026. u 21:24
Komentari (0)