PRAVI LETNJI DAN PRED NAMA: Uživaćemo u suncu do petka, a onda stiže zahlađenje
DANAS će jutro biti sveže, a u toku dana pretežno sunčano i malo toplije, sa maksimalnim temperaturama od 27 do 30 stepeni.
Tanjug
Posle podne i uveče u planinskim predelima moguća je retka pojava kratkotrajnih pljuskova sa grmljavinom.
Vetar slab, promenljivog smera. Najniža temperatura od 8 do 15, najviša od 27 do 30 stepeni.
U Beogradu će jutro biti sveže. U toku dana pretežno sunčano i malo toplije. Vetar slab, promenljivog smera.
Najniža temperatura od 10 na periferiji do 15 u centralnim delovima grada, najviša 28 stepeni.
U četvrtak će biti toplo, pre podne pretežno sunčano, poslepodne promenljivo oblačno sa pljuskovima i grmljavinom.
Od petka do nedelje promenljivo oblačno i sveže, mestimično s kišom, pljuskovima i grmljavinom. Od ponedeljka pretežno sunčano i toplije.
Foto: Printscreen RHMZ
Preporučujemo
UVOĐENjE NOVIH RESTRIKTIVNIH MERA? Doktorka Kisić Tepavčević odgovorila na ovo pitanje
14. 07. 2020. u 16:12
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
MAĐAR IZAŠAO NA BALKON DA POZDRAVI NAROD: Doživeo veliki šok i neprijatnost (VIDEO)
AKTUELNI premijer Mađarske Peter Mađar, doživeo je veliku neprijatnost prilikom obraćanja građanstvu.
07. 06. 2026. u 12:19
"AKO KORISTIŠ MEGAFON, ONDA TO NEMOJ NAZIVATI PISMOM" Peskov oštro o Zelenskom: Da je zaista želeo da ga preda Putinu, mogao je to da učini
DA je Vladimir Zelenski zaista želeo da preda pismo ruskom predsedniku Vladimiru Putinu, mogao je to jednostavno da učini, bez javnog objavljivanja, izjavio je portparol Kremlja Dmitrij Peskov.
07. 06. 2026. u 13:37
NASTAJE NOVA DRŽAVA? Srpske komšije se ujedinjuju sa susedima - za moćnu državu od 22 miliona duša i 272.200 km²
"UNIONISTIČKI pokret je oduvek postojao i on je i dalje živ unutar našeg društva. Nesumnjivo je da je ova diskusija legitiman deo političkog procesa u zemlji. Ja lično nikada ne bih mogao da glasam protiv ujedinjenja."
02. 06. 2026. u 21:24
Komentari (1)