PRVI SNEG PAO NA VLASINI: Zabeleo se i jug Srbije (FOTO)

PRVI sneg pao je i na Vlasini, pa se tako posle Kopaonika, Zlatibora, Tare i Golije zabeleo i jug Srbije.

ПРВИ СНЕГ ПАО НА ВЛАСИНИ: Забелео се и југ Србије (ФОТО)

Foto: Instagram/ 017_dn

Prve snežne pahulje prekrile su jug Srbije, donoseći zimsku čaroliju u predele Vlasine i Poljaničkog kraja iznad Vranja.

Oduševljeni prizorima, mnogi sugrađani podelili su fotografije na društvenim mrežama, beležeći trenutak kada su bele pahulje počele da pokrivaju planinske predele.

Na Vlasini je već počeo da se stvara prvi snežni pokrivač.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by @017_dn

Pratite nas i putem iOS i android aplikacije

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

AMERIKANCI BRUJE: Vučić najavio kupovinu HQ-9, Srbija bi mogla da ima najmoćniji PVO sistem u Evropi!

AMERIKANCI BRUJE: Vučić najavio kupovinu HQ-9, Srbija bi mogla da ima najmoćniji PVO sistem u Evropi!

PREDSEDNIK Srbije Aleksandar Vučić izjavio je juče, tokom prikaza novih i modernizovanih sredstava i sistema Vojske Srbije na vojnom aerodromu u Batajnici, da će Srbija nabaviti kineski protivvazduhoplovni sistem dugog dometa HQ-9, koji zapadni vojni analitičari ocenjuju kao pandan ruskom S-300, dok pojedine analize njegove sposobnosti porede i sa sistemom S-400.

29. 06. 2026. u 15:26 >> 15:52

UDARNO: Zelenski tvrdi da je Lukašenko prihvatio ultimatum

UDARNO: Zelenski tvrdi da je Lukašenko prihvatio ultimatum

KOMUNIKACIONA oprema za koju Ukrajina tvrdi da je pomagala u podršci ruskim napadima dronova sa teritorije Belorusije prestala je da radi, rekao je predsednik Ukrajine Vladimir Zelenski novinarima danas, nekoliko dana nakon što je izdao ultimatum beloruskom predsedniku Aleksandru Lukašenku.

24. 06. 2026. u 18:41

Komentari (0)

AMERIKANCI BRUJE: Vučić najavio kupovinu HQ-9, Srbija bi mogla da ima najmoćniji PVO sistem u Evropi!