MAJKA NESTALE DANKE OČAJNA: Dok sam se okrenula, nije je bilo, zvala sam je, dozivala, molim Boga da je nađemo (FOTO)
U Brestovačkoj banji više stotina ljudi neprestano doziva dvogodišnju Danku koja je nestala danas dok se sa majkom i godinu dana starijim bratom igrala u Banjskom polju.
Foto: Igor Mitrović/Društvene mreže
Devojčica Danka Ilić igrala se danas u Banjskom polju kod Brestovačke banje sa majkom i trogodišnjim bratom i nestala netragom dok je majka Ivana sinu davala vodu.
-Živimo u Boru. Dovela sam ih da se malo istrče i prošetaju. Moji su poreklom odavde i kao dete sam tu često boravila – priča Dankina majka Ivana Dragomirović.
Devojčica na sebi ima maslinasto zelenu jaknicu i ljubičaste pantalone. Kosa joj je vezana u repić.
-Dok sam se okrenula, nije je bilo. Ona još nema dve godine, u maju će ih napuniti. Ne govori još. Zvala sam je, dozivala, nije mi se odazvala. Tu u blizini ima jedna šumica. Molim Boga da je što pre nađemo – očajna je Ivana.
Za Dankom traga i policija i vatrogasci, a na terenu su i pripadnici Gorske službe spasavanja, brojni meštani. Neprestano stižu i građani Bora. Pretražuje se svaki pedalj ovog urbanog naselja jedne od najlepših banja Srbije, Brestovačke.
I roditelji i prijatelji mole sve koji su videli Danku da se jave najbližoj policiji, jer je budući da počinje kiša i da pada mrak, svaka informacija važna.
Roditelji su apelovali na sve ljude koje je vide da odmah pozovu policiju ili se jave na broj 0652816041.
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTORestoran Miya Galerija
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTOKlikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
"JESTE, ŠEST GODINA SMO GLUMILI PAR" Rada o vezi sa Milanom, stavila tačku na spekulaije: "Popović nas je naterao..."
"MENE je to tada smetalo, nisam se snalazila..."
07. 07. 2026. u 09:36
NOVINARKA MARIJA NAĐENA MRTVA U AUTU: Kamere snimile poslednje trenutke
GRČKU je potresla vest o iznenadnoj smrti novinarke Marije Antonijanaki, koja je pronađena mrtva u svom automobilu u Iraklionu na Kritu.
06. 07. 2026. u 10:26
"SPAVAO BIH S NjOM I OŽENIO JE!" Skandal premijera Australije sa Kajli Minog - oženio se pre 6 meseci, a sad se izvinjava
AUSTRALIJSKI premijer Entoni Albaneze uputio je nedvosmisleno izvinjenje zbog komentara o pop zvezdi Kajli Minog koje je prošle nedelje izneo tokom gostovanja u jednom podkastu. Njegove izjave izazvale su talas osuda, a kritičari su ih nazvali „potpuno neprimerenim” i poručili da „omalovažavaju funkciju premijera”, piše Bi-Bi-Si.
06. 07. 2026. u 18:21 >> 18:21
Komentari (0)