VIŠE VOZILA POD ROTACIJOM KRENULO KA LISINAMA: Opsežna potraga za nestalim ocem i ćerkom

DRAGAN Daničić i njegova ćerkica Milica (6), čiji je nestanak prijavljen noćas posle ponoći, još nisu pronađeni.

ВИШЕ ВОЗИЛА ПОД РОТАЦИЈОМ КРЕНУЛО КА ЛИСИНАМА: Опсежна потрага за несталим оцем и ћерком

Foto: Privatna arhiva

Dragan je vraćao dete majci iz Beograda u Zaječar, a poslednji put su viđeni na naplatnoj rampi Markovac. Rođaci su za medije ispričali da je Dragan planirao da odvede ćerke u obilazak vodopada.

U manastiru Manasija, jednoj od najvažnijoj turističkoj tački nedaleko od vodopada Lisine Dragan i Milica nisu primećeni. Takođe, policija nije dolazila u manastir. Ljudi koji su danas posetili manastir uputili su nas na obližnji vodopad Lisine i u neverici primili vest o nestanku čoveka sa detetom.

- Ako idete ka vodopadu, onda krenite za Resavicu. Tuda postoji put za Zaječar, a ide se preko Ćuprije - kazala je jedna konobarica.

- Upravo sam video jagodinsku policiju koja je pod rotacijama krenula ka Lisinama. Dva policijska automobila, marica, jedno civilno vozilo - pričaju meštani.

(Telegraf)

Pratite nas i putem iOS i android aplikacije

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

Komentari (0)

FIKSNE PROTEZE KOD DECE I ODRASLIH: Prvi korak ka zdravom i lepom osmehu