DEVOJKE, JAVITE SE POLICIJI: Tužilaštvo uputilo apel devojčicama koje je manijak polno uznemiravao u autobusu kod Pančevca (VIDEO)
PRVO osnovno javno tužilaštvo u Beogradu naložilo je da se podnese krivična prijava protiv osumnjičenog iz GSP autobusa na liniji 43 za krivično delo nasilničko ponašanje, dok za polno uznemiravanje, barem za sada, ne može.

Foto: Printscreen/Tik Tok/ujedinjeninarodsrbije
Naime, manijak je, prema rečima očevidaca, polno uznemiravao dve maloletne devojke u autobusu blizu Pančevačkog mosta, zbog čega su ostali putnici reagovali. Jedan od putnika je sprečio nasilnika da napusti lice mesta i pritom od njega dobio šamar, zbog čega će biti podneta krivična prijava za nasilničko ponašanje.
Policija je došla i privela osumnjičenog.
Međutim, oštećene devojčice su ranije izašle iz autobusa i njihov identitet je nepoznat, te prijava za polno uznemiravanje sada ne može da se podnese. Tužilaštvo apeluje na devojke da se u prisustvu roditelja jave u policijsku stanicu Palilula, radi davanje izjave, nakon čega će Tužilaštvo moći da preduzme dalje zakonske mere protiv osumnjičenog.
(Kurir.rs)
BONUS - NAJAKTUELNIJI VIDEO SNIMCI

AMERIČKI VOJNICI PRONAĐENI MRTVI NA GRANICI SA BELORUSIJOM: Nestali tokom vežbe, uzbuna u NATO
ČETIRI američka vojnika koja su nestala tokom NATO vežbi u Litvaniji su poginula, javio je portal LRT (Litvanska radio-televizija), pozivajući se na izvore.
26. 03. 2025. u 17:16

RODITELjI POGINULE DECE FORMIRALI ŽIVI ŠTIT: Ne dozvoljavaju da se tela odnesu na obdukciju
RODITELjI koji su u požaru izgubili svoju decu u diskoteci "Puls" u Kočanima ne dozvoljavaju da se tela nastradalih odnesu na dodatnu obdukciju u Skoplje, tražeći da im se odmah predaju kako bi pripremili sahrane, javlja Plusinfo.
16. 03. 2025. u 19:40

MILICA BEZ POSLA: Tragačica dobila otkaz, završila na Birou za zapošljavanje - kao tehnološki višak! Od tada nije našla novi
JOKANOVIĆEVA se nalazi na Birou za zapošljavanje, a ovu temu javno je pokrenula voditeljka RTS-a Tanja Peternek Aleksić.
28. 03. 2025. u 15:24
Komentari (1)