VREMENSKA PROGNOZA ZA SREDU, 2. JUN: Ujutru sunčano i toplo, posle podne temperaturni obrt - evo šta nas čeka do kraja nedelje
U SRBIJI se sutra ujutru i tokom prepodneva očekuje pretežno sunčano vreme, dok vremenska prognoza za ostatak dana donosi promenljivo oblačno vreme.
Foto: Depositphotos
Kratkotrajna kiša moguća je ponegde na istoku i jugoistoku Srbije. Vetar slab i umeren, na istoku povremeno jak, severozapadni.
Najniža temperatura od šest do 11 stepeni, a najviša od 18 do 23 stepena, saopštio je Republički hidrometeorološki zavod.
Vremenska prognoza za Beograd
U Beogradu se tokom dana očekuje promenljivo oblačno i suvo vreme, dok će u prepodnevnim satima biti pretežno sunčano.
Vetar slab i umeren, severozapadni. Najniža temperatura oko 11, a najviša oko 22 stepena.
Vremenska prognoza do kraja nedelje
U Srbiji se do kraja sedmice očekuje suvo vreme, u jutarnjim i prepodnevnim satima biće pretežno sunčano, a posle podne promenljivo oblačno.
Temperatura u postepenom porastu, u petak i za dane vikenda maksimalne vrednosti od 25 do 27 stepeni.
Od ponedeljka ponovo nestabilno, povremeno s kišom, pljuskovima i grmljavinom.
Preporučujemo
SRPSKO RV NAJJAČE U REGIONU: Hrvatska i Bugarska planiraju značajne nabavke
01. 06. 2021. u 20:17
ZAŠTO JE POTREBNA VAKCINACIJA DECE? Doktorke detaljno objasnile koje su prednosti
01. 06. 2021. u 16:27
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
AMERIKANCI BRUJE: Vučić najavio kupovinu HQ-9, Srbija bi mogla da ima najmoćniji PVO sistem u Evropi!
PREDSEDNIK Srbije Aleksandar Vučić izjavio je juče, tokom prikaza novih i modernizovanih sredstava i sistema Vojske Srbije na vojnom aerodromu u Batajnici, da će Srbija nabaviti kineski protivvazduhoplovni sistem dugog dometa HQ-9, koji zapadni vojni analitičari ocenjuju kao pandan ruskom S-300, dok pojedine analize njegove sposobnosti porede i sa sistemom S-400.
29. 06. 2026. u 15:26 >> 15:52
UDARNO: Zelenski tvrdi da je Lukašenko prihvatio ultimatum
KOMUNIKACIONA oprema za koju Ukrajina tvrdi da je pomagala u podršci ruskim napadima dronova sa teritorije Belorusije prestala je da radi, rekao je predsednik Ukrajine Vladimir Zelenski novinarima danas, nekoliko dana nakon što je izdao ultimatum beloruskom predsedniku Aleksandru Lukašenku.
24. 06. 2026. u 18:41
UMRLA JE U BOLOVIMA, U 47. GODINI Njenu smrt Miloš nikada neće prežaliti: "Bolest je brzo napredovala"
"BOLEST je brzo napredovala. Za samo sedam godina ona je legla u krevet i bila je nepokretna do smrti."
25. 06. 2026. u 10:29
Komentari (0)