KAMIONI I ŠLEPERI "MIRUJU": Sneg padao cele noći na severu Crne Gore
SNEG koji je padao cele noći na severu Crne Gore doneo je mnogo problema, posebno učesnicima u saobraćaju.
Zbog snega i poledice saobraćaj za kamione sa prikolicom i šlepere obustavljen je na putevima Nikšić-Šavnik-Žabljak i Rožaje – Berane, ali i na saobraćajnici Nikšić-Šavnik-Žabljak, saopšteno je iz Auto-moto saveza Crne Gore.
- Saobraćaj u zemlji se obavlja umerenim intezitetom, po mestimično mokrim i klizavim kolovozima u južnom delu a na severu susnežica, sneg i poledica. Magla smanjuje vidljivost po kotlinama i duž rečnih tokova. Vozače savetujemo na maksimalno opreznu vožnju, prilagođenu trenutnom stanju na putu, kažu iz Auto-moto saveza, i napominju da u vremenskom periodu od 15. novembra 2020. godine do 1. aprila 2021. godine da je obavezna upotreba guma za zimu za sva motorna vozila na putevima gde je to naznačeno saobraćajnom signalizacijom bez obzira da li na tom putu postoje zimski uslovi.
KANDIDAT ZA RUMUNSKOG PREDSEDNIKA ĐORĐESKU: Ukrajina je izmišljena država, biće podeljena sto posto
KANDIDAT za predsednika Rumunije Kalin Đorđesku izjavio je da je Ukrajina „izmišljena država“ koju će podeliti susedi.
30. 01. 2025. u 13:44
BRITANSKI EKSPERT: Imamo posla sa diletantom – Zelenski ne može da podnese da je kraj
ŠEF ukrajinskog režima Vladimir Zelenski podsvesno ne može da prihvati temu povlačenja ukrajinskih snaga u zoni borbenih dejstava, izjavio je britanski vojni analitičar Aleksandar Merkuris
30. 01. 2025. u 07:58
DONOSI NESREĆU UKUĆANIMA: Veruje se da jedna stvar nikako ne sme da se stavi u kovčeg pokojnika
VRLO često se ljudi iznenade kada vide običaje u pojedinim delovima naše zemlje vezano za sahrane, a prenosili su se sa kolena na koleno i sve do danas opstali.
02. 02. 2025. u 08:45
Komentari (0)