PRLJAVIM NOVCEM PROTIV OPOZICIJE: Koalicija Za budućnost Crne Gore reagovala na šokantne navode Arbina Cibre
KOALICIJA Za budućnost Crne Gore je reagovala povodom snimka na kom Arbin Cibra svedoči o „kriminalnim radnjama Mila Đukanovića“ .
- Iznenađeni smo i šokirani veoma kredibilnim svedočenjem Sarajlije Arbina Cibre, o karakteru veza i odnosa predsednika Crne Gore Mila Đukanovića sa Fahrudinom Radončićem, Šemsudinom Radončićem i Naserom Keljmendijem. Zaprepašćeni smo da se Crna Gora podvodi tim ljudima i njihovim kriminalnim organizacijama od strane predsednika države kao destinacija za trgovinu drogom i poligon za druge kriminalne radnje. Ovaj javni nastup nekadašnjeg telohranitelja Fahrudina Radončića je najbolji pokazatelj da Crnoj Gori pod hitno treba oporavak jer iz ove tačke nema budućnosti za Crnu Goru. Imati reputaciju crne rupe za trgovinu drogom znači da naše budućnosti sa DPS-om na vlasti nema, saopštili su iz koalicije Za budućnost Crne Gore.
- Sigurni smo da se prljavim novcem od trgovine drogom finansiraju razni projekti koji su usmereni protiv opozicije u Crnoj Gori. Ova kriminalna grupa želi da zaustavi promene koje će se desiti na izborima 30. avgusta. Zato se svi moramo ujediniti i izboriti za bolju i lepšu budućnost Crne Gore u kojoj više neće biti mesta za ovakvu grupu kriminalaca.
Preporučujemo
STOP KORUPCIJI, PA STIŽU EVRI: EU postavila uslove za dobijanje kredita od 60 miliona
20. 08. 2020. u 10:15
MATIJA BEĆKOVIĆ: Glasačkim listićima se mogu odbraniti svetinje i svetinja Crne Gore
20. 08. 2020. u 15:24
PUTIN POTPISAO: Rusija pokreće svoju "Evroviziju" u Moskvi
RUSKI predsednik Vladimir Putin potpisao je ukaz kojim se osniva novo međunarodno muzičko takmičenje pod nazivom "Intervizija", koje će ove godine biti održano u Moskvi, objavio je Interfaks.
04. 02. 2025. u 11:49
BRITANSKI EKSPERT: Imamo posla sa diletantom – Zelenski ne može da podnese da je kraj
ŠEF ukrajinskog režima Vladimir Zelenski podsvesno ne može da prihvati temu povlačenja ukrajinskih snaga u zoni borbenih dejstava, izjavio je britanski vojni analitičar Aleksandar Merkuris
30. 01. 2025. u 07:58
(UZNEMIRUJUĆ SNIMAK) Dečak (15) hteo da opljačka penzionera (70) - ovaj ga ubio pištoljem, pa dokrajčio još jednim metkom
DOK je pokušavao da otvori vrata automobila, starac je izvadio revolver i upucao mladića iz blizine, a potom ga je "overio".
03. 02. 2025. u 16:43
Komentari (0)