VOZAČ OTKRIO REVOLVERAŠA: Policija rasvetlila ubistvo Podgoričanina Saše Klikovca
26. 07. 2020. u 20:11
POLICIJA je rasvetlila ubistvo Podgoričanina Saše Klikovca, koji je ubijen prošle subote u Zeti .
Povezane vesti
VLADA MAFIJA SA 11 "PIPAKA": Šokantni izveštaj o zapanjujućem broju kriminalnih grupa u Crnoj Gori
U CRNOJ Gori deluje 11 visokoorganizovanih kriminalnih grupa od kojih najveći broj ima više od 30 članova!
22. 11. 2024. u 06:45
VOZILO ZA BEG VODI DO UBICA KAVČANA? Policija ispitila Podgoričanina, vlasnika "opel astre", kojom je nestao likvidator Lipovine i Pejaković
Cetinjani Petar Lipovina i Žarko Pejaković stradali su na mestu, nakon što su trojica maskiranih muškaraca izručila rafal ka njihovom “BMW-u”.
07. 11. 2024. u 16:30
POLICIJA TRAŽI CRNI "FOLKSVAGEN POLO": Potraga za ubicama kavčana, Spajić zakazao hitnu sednicu Veća za nacionalnu bezbednost (FOTO)
CRNOGORSKA policija satima traga za crnim "folksvagen polo" kojim su kako se sumnja napadači pobegli nakon što su zapalili.
06. 11. 2024. u 17:51
OVO SU UBIJENI KAVČANI U PODGORICI: Na blindiran "bmv" ispaljena kiša metaka, policija pronašla zapaljen "opel" na Marezi
U DANAŠNjOJ pucnjavi u Podgorici ubijeni su Petar Lipovina i Žarko Pejaković, pripadnici cetinjskog ogranka kavačkog kriminalnog klana, saznaje podgorička Pobjeda.
06. 11. 2024. u 17:28 >> 17:35
BMV NASRED KRUŽNOG TOKA, UVIĐAJ U TOKU: Prve fotografije mesta ubistva kavčana, pronađen i zapaljen automobil korišćen za bekstvo (FOTO)
U PODGORICI su danas ubijena dvojica pripadnika kavačkog klana.
06. 11. 2024. u 17:15
Najnovije iz rubrike
SUD U TURSKOJ DONEO ODLUKU: Doživotne kazne za ubistvo vođe škaljarskog klana
KOTORANIN Željko Bojanić, Nikšićani Radoje Žuti Živković i Zdravko Perunović u Turskoj su osuđeni na doživotnu robiju, a ista kazna izrečena je i direktnim izvršiocima ubistva Jovana Vukotića - Jakupu Doganu i Emircanu Sumeru.
05. 02. 2025. u 18:35
"COME BACK!" Hit u parlamentu Crne Gore - Milan Knežević digao zastavicu EU, pa poslao poruku opoziciji u svom stilu (VIDEO)
PREDSEDNIK Demokratske narodne partije (DNP) Crne Gore Milan Knežević izjavio je da je prava namera opozicione blokade parlamenta bila i oslobađanje Zorana Lazovića i Milivoja Katnića, ali i da se spreči formiranje anketnog odbora za istraživanja političkih prebijanja i likvidacija.
05. 02. 2025. u 17:08
PRIMORSKE OPŠTINE JEDINSTVENE: Zakon o morskom dobru je prioritet
Herceg Novi, Kotor, Tivat, Budva, Bar i Ulcinj, jedinstveni su da treba sačekati izjašnjenje Skupštine Crne Gore o predlogu Zajednice opština o izmenama i dopunama Zakona o morskom dobru, pre nego što Vlada donese odluku o upravljanju tim područjem i izmene i dopune Programa privremenih objekata u toj zoni od 2024. do 2028. godine.
05. 02. 2025. u 16:20
PROTEST ZBOG RADOVA U NJEGOŠEVOJ: Privrednici zahtevaju obeštećenje
Radovi na rekonstrukciji dela Njegoševe ulice u centru Herceg Novog koji, kako smatraju u NVO Ekološko društvo Boke Kotorske, ugrožavaju poslovanje privrednika u ovom delu grada, bili su povod protesta organizovanog ispred zgrade Opštine.
04. 02. 2025. u 16:06
SAVET NEVLADINIH ORGANIZACIJA: Zajednički čuvati državne interese i integritet Boke Kotorske
Osnovan je Savet NVO Boke Kotorske, kako je objašnjeno, u cilju zajedničkog delovanja na zaštiti državnih interesa Crne Gore. Među 12 organizacija udruženih u novoosnovani Savet nekoliko ih je iz Herceg Novog.
04. 02. 2025. u 15:22
Komentari (0)