GRANIČNI PRELAZ BOŽAJ: Zaplenjen "porše"

SLUŽBENICI Sektora granične policije su na graničnom prelazu Božaj, nedaleko od Podgorice,oduzeli vozilo visoke klase.

ГРАНИЧНИ ПРЕЛАЗ БОЖАЈ: Заплењен порше

Uprava policije CG

-U pojačanim aktivnostima kontrole lica i vozila na graničnim prelazima, policijski službenici su na graničnom prelazu Božaj, oduzeli vozilo visoke klase kojim je upravljala albanska državljanka E.P.
Od nje je radi daljih provera, oduzeto vozilo marke "Porše panamera", za kojim je od strane Interpola Albanija raspisana međunarodna potraga, što je utvrđeno proverom kroz policijske evidencije, saopštila je policija.

Pratite nas i putem iOS i android aplikacije

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

UDARNO: Zelenski tvrdi da je Lukašenko prihvatio ultimatum

UDARNO: Zelenski tvrdi da je Lukašenko prihvatio ultimatum

KOMUNIKACIONA oprema za koju Ukrajina tvrdi da je pomagala u podršci ruskim napadima dronova sa teritorije Belorusije prestala je da radi, rekao je predsednik Ukrajine Vladimir Zelenski novinarima danas, nekoliko dana nakon što je izdao ultimatum beloruskom predsedniku Aleksandru Lukašenku.

24. 06. 2026. u 18:41

Komentari (0)

Svetsko prvenstvo je podignuto na viši nivo uz ove bonuse i poklone