IDENTIFIKOVAN OSUMNJIČENI ZA UBISTVO: Policija intenzivno traga za počinocem zločina u Budvi

11. 05. 2024. u 22:54
CRNOGORSKA policija identifikovala je osumnjičenog za ubistvo tridesetogodišnjeg Budvanina A.K. koji je preminuo danas usled povreda nanetih nožem u tuči u naselju Podkošljun u Budvi.
Povezane vesti

UBISTVA IZVRŠIO NA ČETIRI LOKACIJE: Šćepanović otkrio - Zločinac naoružan i opasan, pio čitav dan, pa krenuo u krvavi pir
VRŠILAC dužnosti direktora Uprave policije Lazar Šćepanović kaže da je ovo druga tragedija u dve godine koja je pogodila Cetinje.
01. 01. 2025. u 22:37
Najnovije iz rubrike

VLADA KUPUJE DEČIJE ODELENJE INSTITUTA: Igalo će konačno dobiti školu u objektu koji je projektovao čuveni Nikola Dobrović
Višedecenijski je problem nedostatak osnovne škole u Igalu i shodno tome preopterećenost škole „Dašo Pavičić“ na Toploj. Rešenje se sada nazire jer je Vlada Crne Gore, usvojila Informaciju o kupovini objekta Dečijeg odeljenja Instituta Igalo s namerom da tu bude otvorena škola.
07. 03. 2025. u 17:00

BUNT PROTIV CENA: Crnogorci bojkotuju sve markete u utorak i petak
BOJKOT trgovačkih lanaca traje već duže od mesec, u toku je izbegavanje kupovine u dva marketa, ali se za narednu sedmicu poziva na dodatnu akciju. Naime, jedan od organizatora, Alternativa Crna Gora, poziva građane da u utorak i petak sledeće nedelje bojkotuju sve trgovačke lance.
07. 03. 2025. u 06:15

URBANISTA SVEDOČIO O DOZVOLAMA: Janko Odović izjavio da nije potpisao saglasnost za spornu gradnju u Budvi
BIVŠI ministar prostornog planiranja, urbanizma i državne imovine, Janko Odović, saslušan je u Specijalnom policijskom odeljenju.
06. 03. 2025. u 22:42

PRETRESI NA 14 LOKACIJA NA JUGU: Pronađeni vatreno oružje, kokain i marihuana
Službenici Regionalnog centra bezbednosti ,,Jug“ pretresli su 14 lokacija, pronašli vatreno oružje, kokain i marihuanu. Jedno lice je lišeno slobode, a podnete su krivična i prekršajna prijava.
06. 03. 2025. u 14:45

STIGLA NA NAPLATU "SKOČIĐEVOJKA": SDT češlja poslove nekadašnjeg Spajićevog ministra Janka Odovića
BIVŠI ministar prostornog planiranja, urbanizma i državne imovine Janko Odović biće saslušan danas pred službenicima Specijalnog policijskog odeljenja.
06. 03. 2025. u 06:30
Komentari (0)