U NACIONALNOM PARKU SKADARSKO JEZERO, Ulaznice naplaćuju, a Centar za posetioce zatvoren
LEPOTE Skadarskog jezera, bogata flora i zanimljiva fauna privlače turiste, ljubitelje prirode iz mnogih zemalja.
Foto: B. Dabić
Najveće jezero na Balkanu čije dve trećine su na teritoriji najmanje balkanske države je turistički dragulj. Turisti, turističke agencije su oduševljeni onim što je priroda podarila, ali razočarani odnosom uprave nacionalnog parkova prema gostima.
Naime, u Centru za posetioce na Vranjini uz etnografski deo su izložene postavke svih pet nacionalnih parkova Crne Gore.
Foto: B.Dabić
Međutim posetioci Skadarskog jezera poslednjeg aprilskog vikenda kao i prethodnih nisu mogli ući u Centar, jer je zatvoren. Centar za posetioce otvoren je samo radnim danima. Međutim, ulaznice, pet evra po osobi, naplaćuju svih sedam dana, ali ponudu uskrajuću.
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTORestoran Miya Galerija
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTOPreporučujemo
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
"SUPRUGA GA DRŽALA 5 MINUTA ZA NOGE DA NE BI ISPAO" Novi detalji drame državljanina Srbije na letu Rajanera
DRAMATIČNE trenutke doživeli su u petak ujutru putnici na letu kompanije Rajaner sa aerodroma „Makedonija“ u Solunu za Minhen, kada je pukao prozor, a vazdušna struja povukla jednog putnika napolje. On je u poslednjem trenutku spasen zahvaljujući supruzi, koja je sedela pored njega i zadržala ga, piše Prototema.
10. 07. 2026. u 12:18
ZAŠTO JE DUBRAVKA MIJATOVIĆ ZAISTA NAPUSTILA SERIJU "SREĆNI LjUDI"? "Morala sam da pobegnem..."
DUBRAVKA Mijatović napustila je seriju 'Srećni ljudi' iz ličnih razloga, a ne zbog honorara.
10. 07. 2026. u 15:07
Komentari (0)