DRAMA U CRNOJ GORI - AVIONI KRUŽE IZNAD AERODROMA Vanredno stanje na aerodromima u Podgorici i Tivtu zbog dojave o bombi
AERODROM u Golubovcima kod Podgorice zatvoren je nakon dojave sa broja iz inostranstva da je na njemu navodno postavljena bomba.

Foto: Jutjub printskrin
Specijalizovane ekipe za antidiverzantski pregled upućene su na aerodrom, a nadležne sužbe aerodroma saopštile su pilotima aviona, koji su trebalo nakon 9 sati da slete u Golobovce, da kruže iznad i sačekaju dok ne nude završen pregled.
"U Podgorici je jedan avion vraćen na dodatnu kontrolu. Saobraćaj, međutim, za sad, nije obustavljen ni u Podgorici ni u Tivtu. U slučaju novih važnih informacija, ACG će o njima bez odlaganja informisati javnost", saopšteno je iz Aerodroma Crne Gore.
Avion koji je trebalo da poleti za Beč sa podgoričkog aerodorma bio je podvrgnut dodatnoj kontroli.
Preporučujemo

SNIMAK SANjE MARINKOVIĆ ZAPREPASTIO MREŽE: "Šta je ovo, ona zapravo ima LEP glas!?"
12. 05. 2023. u 15:41

BEGUNAC IZ ZATVORA UHVAĆEN POSLE 40 GODINA: Odala ga jedna informacija (FOTO)
MUŠKARAC koji je pobegao iz zatvora u Portoriku pre skoro 40 godina uhapšen je u Floridi, saopštila je policija okruga Li.
09. 03. 2025. u 16:04

VUČIĆ OTKRIO VEZE USAID-A I CRTE: Organizacija "Da smradovi odu" dobijala 190.000 evra, biće još mnogo iznenađenja narednih dana
PREDSEDNIK Srbije Aleksandar Vučić obišao je u Kovinu završne radove na gradskom kupalištu ''Šljunkara'' i tom prilikom otkrio da je organizacija USAID plaćala 190 hiljada evra preko CRTE organizaciji koja se zove "Da smradovi odu".
09. 03. 2025. u 11:56 >> 13:15

UMRLA PEVAČICINA MAJKA: Ko je bila Hafa Karić i otkud joj arapsko ime, retko u Srbiji?
JAVNOST je iznenadila vest da je preminula jedna od omiljenih dama porodice Karić, Hafa Karić.
09. 03. 2025. u 17:51
Komentari (0)