NOVI SLUČAJ VRŠNJAČKOG NASILJA: Incident u Baru, osnovac polomio dečaku nos
U BARU vršnjačko nasilje ne jenjava. U OŠ „Srbija“ u Starom Baru osnovac je pesnicom slomio nos učeniku dok su bili u školi.
Ovo je danas potvrđeno Novostima iz policije. O incidentu je obavešteno Osnovno državno tužilaštvo (ODT) Bar.
Povređeni učenik ima 14 godina i posle incidenta nastavnica ga je krvavog, otečenog nosa, dovela u Opštu bolnicu Bar.
- Dete je zadobilo prelom nosa bez dislokacije, laku telesnu povredu, potvrdili su iz ODT Bar dodajući da je u ovakvim situacijama obavezna medijacija.
Podsetimo, poslednji slučaj vršnjačkog nasilja dogodilo se polovinom novembra, kada je grupa maloletnih mladića napala sedamnaestogodišnjeg adolescenta, učenika srednje škole u Baru. Oni su mu zadali povrede u predelu glave i abdomena, šamarali ga, udarali pesnicama u glavu i šutirali u trbuh, nakon čega je jedan iz grupe tražio od žrtve nasilja da mu ljubi patike. Vršnjačko nasilje je prijavljeno policiji.
-U postupku je utvrđivanje svih činjenica, a nakon izveštaja veštaka medicinske struke, nadležni tužilac će kvalifikovati delo - rekli su iz policije.
BONUS - NAJAKTUELNIJI VIDEO SNIMCI
Preporučujemo
STENjE ZATRPALO ULAZ U TUNEL: Odron kod Brodreva, prekid saobraćaja ka Crnoj Gori
20. 11. 2022. u 09:05
KANDIDAT ZA RUMUNSKOG PREDSEDNIKA ĐORĐESKU: Ukrajina je izmišljena država, biće podeljena sto posto
KANDIDAT za predsednika Rumunije Kalin Đorđesku izjavio je da je Ukrajina „izmišljena država“ koju će podeliti susedi.
30. 01. 2025. u 13:44
BRITANSKI EKSPERT: Imamo posla sa diletantom – Zelenski ne može da podnese da je kraj
ŠEF ukrajinskog režima Vladimir Zelenski podsvesno ne može da prihvati temu povlačenja ukrajinskih snaga u zoni borbenih dejstava, izjavio je britanski vojni analitičar Aleksandar Merkuris
30. 01. 2025. u 07:58
DONOSI NESREĆU UKUĆANIMA: Veruje se da jedna stvar nikako ne sme da se stavi u kovčeg pokojnika
VRLO često se ljudi iznenade kada vide običaje u pojedinim delovima naše zemlje vezano za sahrane, a prenosili su se sa kolena na koleno i sve do danas opstali.
02. 02. 2025. u 08:45
Komentari (0)