DEMOKRATSKI FRONT JASAN: Ako u septembru ne bude Zakona o popisu, srušićemo Krivokapićevu vladu!
AKO se u septembru u Skupštini ne nađe Zakon o popisu stanovništva, Demokratski front će oboriti vladu premijera Zdravka Krivokapića, poručili su danas predsednik Kluba poslanika Demokratskog fronta Slaven Radunović i jedan od lidera tog saveza Milan Knežević.
Foto: Fejsbuk/Printskrin/Demokratski Front
Radunović je na konferenciji za medije poručio da će vladu rušiti sa svima koji budu hteli da glasaju protiv.
- Rečeno je da će oba ''majbaha'' biti prodata. Milo Đukanović se vozi njime i smeje nam se u lice. A, 5. septembra će na Cetinju da se inati - rekao je Radunović.
Ukazao je da još nije izglasan Zakon o prebivalištu, a da je odnos prema popisu stanovništva sramotan.
Istakao je da najveći broj funkcija u državnim strukturama drži i dan danas DPS Mila Đukanovića.
Za usvajanje rezolucije o Srebrenici je rekao da je to bilo inaćenje najvećem biračkom telu.
Ocenio je očiglednim da se vidi da u Crnoj Gori nije došlo do promena nakon poslednje zaplene droge i izneo sumnju da je neko javio pravim vlasnicima droge, koji su odustali od toga da dođu po nju.
Jedan od lidera DF-a i predsednik DNP Milan Knežević rekao je da "godina prođe, DPS nikad" i da se Crna Gora od izbora vratila 10 godina unazad.
- Način na koji vlada Krivokapić vodi u ambis. Ako ne bude zakona o popisu, srušićemo vladu, pa makar je sveti Petar postavio - rekao je Knežević.
Istakao je da se s pravom pitaju ko je pobedio na izborima.
Knežević je rekao da je Krivokapić pozvao skoro celi establišment DPS-a na proslavu koja je bila najavljena u vili Gorica, a zaboravio one koji su ga tu doveli.
Istakao je da premijer ne sluša glas onih koji su mu dali poverenje na izborima.
Knežević je ponovio da je poziv DF-a Demokratama za razgovor o izlasku iz krize otvoren.
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTORestoran Miya Galerija
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTOKlikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
SAMO NEKOLIKO SATI NAKON POBEDE NA SP: Argentina žestoko optužila Englesku i britansku mornaricu
ARGENTINA je ponovo otvorila spor sa Velikom Britanijom oko Foklandskih ostrva. Samo nekoliko sati nakon pobede nad Engleskom u polufinalu Svetskog prvenstva, Buenos Ajres je optužio britansku ratnu mornaricu za, kako tvrdi, „nezakonit upad“ u argentinske teritorijalne vode.
16. 07. 2026. u 14:34
NAPADNUT DUBAI: Odjeknula strašna eksplozija (VIDEO)
Snažne eksplozije odjeknule su u četvrtak uveče u centru Dubaija, dok su iznad grada, prema izveštajima očevidaca, presretnuti projektili tokom obnovljenih iranskih napada na ciljeve u Ujedinjenim Arapskim Emiratima.
16. 07. 2026. u 19:15
VODITELjKA GODINAMA NE SPAVA SA MUŽEM: "To je za mene traumatično!"
VODITELjKA sa suprugom već godinama ne spava u istom krevetu...
14. 07. 2026. u 11:17
Komentari (3)