ЛИЧНИ СКИ-ПАС: Посебно изненађење за Ану Брнабић

ПРЕМИЈЕРКА Ана Брнабић поранила је јуче на отварање новоизграђене гондоле која повезује Брзеће са Малим Караманом на врху Копаоника.

ЛИЧНИ СКИ-ПАС: Посебно изненађење за Ану Брнабић

Фото Танјуг

Када је стигла у Брзеће, сачекало ју је посебно изненађење.

Домаћини из "Скијалишта Србије" припремили су јој персонализовани сезонски ски-пас, на којем су исписани њено име и функција.

Уз лични ски-пас, премијерка ће током целе сезоне моћи да, ако уграби неки слободан тренутак, опроба своје скијашке вештине на Копаонику, Торнику или Старој планини.

Фото Приватна архива

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

НАСТАЈЕ НОВА ДРЖАВА? Српске комшије се уједињују са суседима - за моћну државу од 22 милиона душа и 272.200 км²

НАСТАЈЕ НОВА ДРЖАВА? Српске комшије се уједињују са суседима - за моћну државу од 22 милиона душа и 272.200 км²

"УНИОНИСТИЧКИ покрет је одувек постојао и он је и даље жив унутар нашег друштва. Несумњиво је да је ова дискусија легитиман део политичког процеса у земљи. Ја лично никада не бих могао да гласам против уједињења."

02. 06. 2026. у 21:24

Коментари (0)

ГОТОВО ЈЕ! Душан Влаховић више није играч Јувентуса