ОВК ТЕРОРИСТА ЋЕ ДАНАС БИТИ ПРЕБАЧЕН У ХАГ: Еулекс и даље у Краснићијевом дворишту, адвокат објаснио процедуру

АДВОКАТ некадашњег портпарола тзв. ОВК Јакупа Краснићија, Валон Хасани, изјавио је данас да се у току дана очекује пребацивање његовог клијента у Хаг.

ОВК ТЕРОРИСТА ЋЕ ДАНАС БИТИ ПРЕБАЧЕН У ХАГ: Еулекс и даље у Краснићијевом дворишту, адвокат објаснио процедуру

Фото архива

Он је рекао и да је потврђена оптужница против Краснићија, преноси приштинска Коха.

- Оптужница је потврђена, сада господин Краснићи мора да буде пребачен у Хаг, верујем данас - рекао је Хасани.

У међувремену, припадници Еулекса су и даље у дворишту породичне куће Краснићи у општини Глоговац.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

ТРАМП ПОТПИСАО НАРЕДБУ 13219: Дејтонски споразум и Резолуција 1244 се морају поштовати

ТРАМП ПОТПИСАО НАРЕДБУ 13219: "Дејтонски споразум и Резолуција 1244 се морају поштовати"

ПРЕДСЕДНИК Сједињених Америчких Држава Доналд Трамп продужио је данас ванредно стање на националном нивоу у вези са Западним Балканом, у складу са Законом о међународним ванредним економским овлашћењима, објављено је данас на сајту Федералног регистра САД.

24. 06. 2026. у 17:38 >> 17:45

УДАРНО: Зеленски тврди да је Лукашенко прихватио ултиматум

УДАРНО: Зеленски тврди да је Лукашенко прихватио ултиматум

КОМУНИКАЦИОНА опрема за коју Украјина тврди да је помагала у подршци руским нападима дронова са територије Белорусије престала је да ради, рекао је председник Украјине Владимир Зеленски новинарима данас, неколико дана након што је издао ултиматум белоруском председнику Александру Лукашенку.

24. 06. 2026. у 18:41

Коментари (2)

ПРИЧА О НАЈСТАРИЈЕМ СРПСКОМ КРСТУ