СВЕ ЈЕ ЈАСНО: Мариника на реверу носи симбол борбе против Путина! (ФОТО)
ОПОЗИЦИЈА и не покушава да прикрије своје намере да у Србији спроведу обојену револуцију и то по моделу "Отпора" и 5. октобра и оне против Владимира Путина!

ФОТО: Твитер принтскрин/Детектор лажи
Толико су недомишљати и безидејни да су буквално прекопирали крваву шаку - идентичну ону коју су противници Путина користили, потпомогнути са Запада, како би га свргли са власти!
Занимљиво је да ова крвава рука стоји баш на Мариники Тепић - особи која се страствено залагала за увођење санкција Путину: - "Ми смо сматрали да бар делимичне санкције треба да буду уведене, али да се санкције односе на доносиоце одлука у Русији", изјавила је Тепићева у децембру 2023.
Препоручујемо

БЕГУНАЦ ИЗ ЗАТВОРА УХВАЋЕН ПОСЛЕ 40 ГОДИНА: Одала га једна информација (ФОТО)
МУШКАРАЦ који је побегао из затвора у Порторику пре скоро 40 година ухапшен је у Флориди, саопштила је полиција округа Ли.
09. 03. 2025. у 16:04

ВУЧИЋ ОТКРИО ВЕЗЕ УСАИД-А И ЦРТЕ: Организација "Да смрадови оду" добијала 190.000 евра, биће још много изненађења наредних дана
ПРЕДСЕДНИК Србије Александар Вучић обишао је у Ковину завршне радове на градском купалишту ''Шљункара'' и том приликом открио да је организација УСАИД плаћала 190 хиљада евра преко ЦРТЕ организацији која се зове "Да смрадови оду".
09. 03. 2025. у 11:56 >> 13:15

УМРЛА ПЕВАЧИЦИНА МАЈКА: Ко је била Хафа Карић и откуд јој арапско име, ретко у Србији?
ЈАВНОСТ је изненадила вест да је преминула једна од омиљених дама породице Карић, Хафа Карић.
09. 03. 2025. у 17:51
Коментари (41)