''ОПОЗИЦИЈА САМО У НАСИЉУ, КРВИ И НЕСРЕЋИ ВИДИ СВОЈУ ШАНСУ'' СНС Нови Сад осудио насиље на улицама града и паљење српске заставе
НАСИЉЕ које је синоћ виђено на улицама Новог Сада поново је доказало да представници опозиције само у насиљу, крви, несрећи виде своју шансу да дођу на власт.
![ОПОЗИЦИЈА САМО У НАСИЉУ, КРВИ И НЕСРЕЋИ ВИДИ СВОЈУ ШАНСУ СНС Нови Сад осудио насиље на улицама града и паљење српске заставе ОПОЗИЦИЈА САМО У НАСИЉУ, КРВИ И НЕСРЕЋИ ВИДИ СВОЈУ ШАНСУ СНС Нови Сад осудио насиље на улицама града и паљење српске заставе](/data/images/2024-11-05/543143_whatsapp-image-2024-11-05-at-19.45.42-683c761d_fmob.jpg)
Foto: Printskrin
Дивљачко понашање, ломљење, паљење, поливање фекалијама, уринирање по Градској кући најбоља су слика и прилика онога што опозиција има да понуди грађанима.
Оно што је најжалосније, то безумље испред Градске куће није најгоре што су урадили, јер су на самом почетку свог лудачког пира цепали, газили и фарбом поливали заставу Србије, најлепшу заставу на свету, чије три боје су кроз векове остале чисте, симбол храбрости, пркоса, поноса, слободе и победе. Неки бедни људи су је третирали као крпу зарад болесне жеље да се дочепају власти. Та историјска брука пратиће их заувек.
Све оно што су, не тако давно, радили у Београду рушећи Стари двор, поновили су са Градском кућом у Новом Саду и тако потврдили да је то једино што знају и умеју.
Бесомучно насиље на улицама Новог Сада најоштрије осуђујем и позивам надлежне органе да хитно реагују у складу са својим овлашћењима и процесуирају одговорне, како би се сачувао мир у нашој земљи и како се овако нешто не би поновило.
На самом крају јасно је свима да Александра Вучића, његову политику, резултате, опозиција никада неће победити на изборима и то је суштински разлог овог безумног насиља где се поново једна трагедија на најморбиднији начин злоупотребљава. Рекло би се њима на част, али они за част никада нису ни знали, а камоли је имали.
![ПУБЛИКА БИЛА ШОКИРАНА ВЕНСОВИМ ИЗЛАГАЊЕМ: Споменуо и изборе у Румунији, сасуо Европи истину у лице ПУБЛИКА БИЛА ШОКИРАНА ВЕНСОВИМ ИЗЛАГАЊЕМ: Споменуо и изборе у Румунији, сасуо Европи истину у лице](/data/images/2025-02-14/572847_tan2025-02-1414552027-0-1_kf.jpg?time=1739558680)
ПУБЛИКА БИЛА ШОКИРАНА ВЕНСОВИМ ИЗЛАГАЊЕМ: Споменуо и изборе у Румунији, сасуо Европи истину у лице
УЧЕСНИЦИ Минхенске безбедносне конференције слушали су говор потпредседника САД Џеј-Ди Венса готово без аплауза, показује снимак преноса његовог наступа на сајту Беле куће.
14. 02. 2025. у 17:34
![ОТКРИВЕН УЗРОК СМРТИ СРПСКЕ ПЕВАЧИЦЕ: Преминула у колима Хитне помоћи ОТКРИВЕН УЗРОК СМРТИ СРПСКЕ ПЕВАЧИЦЕ: Преминула у колима Хитне помоћи](/data/images/2025-02-12/572152_jasna-bosnjakovic-nikad-nije-kasno_kf.jpg?time=1739372786)
ОТКРИВЕН УЗРОК СМРТИ СРПСКЕ ПЕВАЧИЦЕ: Преминула у колима Хитне помоћи
ЈАСНА Бошњаковић, певачица и некадашња учесница шоуа „Никад није касно“, преминула је изненада у 48. години, на путу ка болници.
12. 02. 2025. у 16:05
![ПОСЛЕ РАСКИДА: Брега песму Битанга и принцеза посветио чувеној ЛЕПОТИЦИ (ФОТО) ПОСЛЕ РАСКИДА: Брега песму Битанга и принцеза посветио чувеној ЛЕПОТИЦИ (ФОТО)](/data/images/2023-12-05/430074_71545-goran-bregovic-foto-ata-imagas-2-ig_kf.jpg?time=1739691266)
ПОСЛЕ РАСКИДА: Брега песму "Битанга и принцеза" посветио чувеној ЛЕПОТИЦИ (ФОТО)
БИЛИ су пар за којим су се сви окретали.
16. 02. 2025. у 08:34
Коментари (0)