ПРИВЕДЕН СРБИН У ГОРАЖДЕВЦУ: Лов на Србе се наставља и због песама - Супругу истерали из станице

Новости онлајн

19. 08. 2024. у 09:07

ПРИПАДНИЦИ тзв. косовске полиције привели су Луку Златичанина из Гораждевца. Како тврде, он је приведен због нарушавања јавног реда и мира, док породица сумња у то.

ПРИВЕДЕН СРБИН У ГОРАЖДЕВЦУ: Лов на Србе се наставља и због песама - Супругу истерали из станице

Куртијеви специјалци опседају север, Фото АП

Супруга ухапшеног Надица Златичанин изјавила је да се чека одлука судије да ли ће он бити кажњен новчано или затвором и додала да су према њој у станици полиције били врло нељубазни и да су је истерали.

Златичанин је приведен у недељу око 17 часова и према последњим информацијама одведен је у полицијску станицу у Пећи, наводи Радио Гораждевац.

Он је пре пет дана са групом младих из Гораждевца био у кафићу и том приликом су певали песме Баје Малог Книнџе, након чега је у локал дошла полиција.

Према информацијама Радио Гораждевца, наредног дана полиција је новчано казнила власника локала.

- Не бих рекла да је једини разлог његовог привођења песма и ремећење јавног реда и мира јер је од тада прошло пет дана - рекла је Надица Златичанин.

Портпарол тзв. косовске полиције за регион Пећи Фадил Гаши потврдио је да је због нарушавања јавног реда и мира у полицијску станицу приведена једна особа због разговора, а из Основног јавног тужилаштва у Пећи негирали су да постоји било какав поступак.

(Спутњик)
 

БОНУС ВИДЕО:

Како је настао НЕД? Уништавали су Југославију, сада разарају Србију

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ПУБЛИКА БИЛА ШОКИРАНА ВЕНСОВИМ ИЗЛАГАЊЕМ: Споменуо и изборе у Румунији, сасуо Европи истину у лице

ПУБЛИКА БИЛА ШОКИРАНА ВЕНСОВИМ ИЗЛАГАЊЕМ: Споменуо и изборе у Румунији, сасуо Европи истину у лице

УЧЕСНИЦИ Минхенске безбедносне конференције слушали су говор потпредседника САД Џеј-Ди Венса готово без аплауза, показује снимак преноса његовог наступа на сајту Беле куће.

14. 02. 2025. у 17:34

Коментари (0)

ОДИГРАО САМ НАЈБОЉИ МЕЧ НА ТУРНИРУ: Међедовић пресрећан после победе над Медведевим