НИКОЛИЋ: Између Поноша и Куртија нема никакве разлике
ЧЛАН Председништва Српске напредне странке Милица Николић реаговала је изјаву Здравка Поноша коме смета присутво Александра Вучића поред припадника Војске Србије.
Док смо пре неколико дана панично слушали Куртијеве службенике како, уплашени од Вучићеве слике са српском војском, прете, данас то исто слушамо од Поноша. Иста тегоба, кука и запомаже што се председник државе и врховни командант слика са војском и војним врхом. Каже, то му "чудно, рутално, нецивилизацијски", док му је, изгледа, "цивилизацијски" Куртијев терор над српским народом, изјава Свечље како би хапсио Вучића, а о чему не сме ни да писне.
Не сме да писне, јер док се Вучић слика са српским војним врхом, Понош позира са НАТО војним и политичким дном.
А због тог његовог позирања, док је био на целу Генералштаба, и војска и држава могли су само да се сликају!
Што се "антибиотика" тиче, нема бољег за њега од чињенице колико је наша војска данас снажна, захваљујући Вучићу. Може да га примени и на себе и на Куртија, ионако је показао да између њих никакве разлике нема.
Препоручујемо
ПРЕМИЈЕР ВУЧЕВИЋ: Наша држава је чврсто опредељена за мир и чинићемо све да га сачувамо
03. 07. 2024. у 16:21
"ВАТРЕНИ УДАР 2024": На полигону Пасуљанске ливаде у току здружена тактичка вежба
02. 07. 2024. у 18:50
ПУТИН ПОТПИСАО: Русија покреће своју "Евровизију" у Москви
РУСКИ председник Владимир Путин потписао је указ којим се оснива ново међународно музичко такмичење под називом "Интервизија", које ће ове године бити одржано у Москви, објавио је Интерфакс.
04. 02. 2025. у 11:49
БРИТАНСКИ ЕКСПЕРТ: Имамо посла са дилетантом – Зеленски не може да поднесе да је крај
ШЕФ украјинског режима Владимир Зеленски подсвесно не може да прихвати тему повлачења украјинских снага у зони борбених дејстава, изјавио је британски војни аналитичар Александар Меркурис
30. 01. 2025. у 07:58
(УЗНЕМИРУЈУЋ СНИМАК) Дечак (15) хтео да опљачка пензионера (70) - овај га убио пиштољем, па докрајчио још једним метком
ДОК је покушавао да отвори врата аутомобила, старац је извадио револвер и упуцао младића из близине, а потом га је "оверио".
03. 02. 2025. у 16:43
Коментари (0)