"ПОНОСАН САМ ШТО САМ САРАДНИК ВУЧИЋА" Додик: Српска ће Дан Републике убудуће обележавати 15. фебруара
ПРЕДСЕДНИК Републике Српске Милорад Додик саопштио је данас на заједничкој седници влада Србије и Републике Српске да ће Српска убудуће 15. фебруар обележавати као Дан Републике Српске, а да ће 9. јануар обележавати као Дан настанка Републике Српске.
Фото Новости
Заједно ћемо, поручио је, убудуће обележавати Дан државности Србије - 15. фебруар.
- Поносан сам што сам сарадник Вучића на овом питању на Декларацији, коју ћете ускоро добити, што је историјски документ који уједињујући рехабилитује српске националне интересе, јер само државни и национални интерес нема алтернативу", поручио је Додик.
- Декларација је суштински национални документ, дала је одговоре на оно што није само тренутак већ и на догађаје у будућност и зато ћемо се потрудити да она буде власништво сваког човека - поручио је Додик.
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
КЛАНИЦА У КОНСТАНТИНОВКИ: Украјинци беже, Руси јуришају са исуканим бајонетима
КОМАНДАНТ батаљона је изјавио да украјинске оружане снаге избегавају борбу лаког оружја у Константиновки. Према његовим речима, током чишћења насеља, украјински војници покушавају да избегну блиску борбу, јер су инфериорни у односу на руске јединице у ватреним обрачунима.
01. 07. 2026. у 15:48 >> 15:55
ЗЕЛЕНСКИ ОДЛАЗИ У ИСТОРИЈУ? Овај човек улази у трку за председника Украјине
ВАЛЕРИЈ Залужни, бивши врховни командант и тренутни украјински амбасадор у Уједињеном Краљевству, рекао је садашњем председнику земље, Володимиру Зеленском, да намерава да постане нови председник Украјине.
01. 07. 2026. у 15:45
ЈЕЗИВ СНИМАК ИЗ ХРВАТСКЕ, ДЕВОЈКЕ ВИКАЛЕ: "Не у аутобус, не!"
ДРУШТВЕНИМ мрежама кружи снимак који приказује забрињавајућу вожњу возача камиона.
30. 06. 2026. у 11:05
Коментари (0)