ГДЕ ЈЕ ШКОЛА? Саву Манојловићу биле су потребне само три секунде да покаже какав је страшан лажов! (ВИДЕО)
САВО Манојловић се у свом стилу, без доказа и пун зле намере, запитао у емисји РТС где су објекти попут школе у насељу Београд на води.
Фото: Принтксрин РТС
-Гдеје школа основна у Београду на води?
Одговор му је био пред носом, али он очигледно није хтео да га види, већ да обмане грађане Србије и Београда.
На снимку је приказана и свечана церемонија полагања камена темељца за ту школу коју Саво није могао да нађе.
На свом твитер налогу тог дана је министар финансија Синиша Мали написао да је положен каамен темељац за изградњу вртића и школе у Беогрдау на води.
Препоручујемо
СПЕКТАКЛ ЗА КРАЈ: Балони, ватромет и Вучићеве моћне поруке на митингу у Чаиру (ВИДЕО)
30. 05. 2024. у 18:57
ВЕСИЋ: Опозиција хоће заустављање пројеката, а СНС развој и бољи живот за све
30. 05. 2024. у 09:16
ВУЧИНИЋ: Најоштрије осуђујем план опозиције да нападну породицу Вучевића
29. 05. 2024. у 19:33
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
ПУТИН ГУБИ КРИМ? У току је "дубока операција" - Украјина изводи брз повратак полуострва након 12 година
ЗАПАДНИ медији и стручњаци данима уназад предвиђају да би се полуострво Крим могло вратити под украјинску контролу, јер је Украјина прекинула руске линије снабдевања.
06. 06. 2026. у 08:59 >> 08:59
НЕМАЧКА ХИТНО ПОЗВАЛА РУСИЈУ: Путине, време је...
МИНИСТАР спољних послова Немачке, Јохан Вадефул, позвао је руског председника, Владимира Путина, да покрене преговоре о миру у Украјини уз учешће Европе, преносе немачки медији.
05. 06. 2026. у 09:53
НАСТАЈЕ НОВА ДРЖАВА? Српске комшије се уједињују са суседима - за моћну државу од 22 милиона душа и 272.200 км²
"УНИОНИСТИЧКИ покрет је одувек постојао и он је и даље жив унутар нашег друштва. Несумњиво је да је ова дискусија легитиман део политичког процеса у земљи. Ја лично никада не бих могао да гласам против уједињења."
02. 06. 2026. у 21:24
Коментари (9)