СПАЈИЋ ЈЕ У НЕМАЧКОЈ БИО ДУЖЕ НЕГО ШОЛЦ: Ова изјава Милана Кнежевића разоткрила прљаву игру Црне Горе и Немачке (ВИДЕО)
МИЛОЈКО Спајић је мени и Андрији Мандићу обећао да ће Црна Гора бити уздржана. Молио нас је да не таласамо и да га не доводимо у непријатну ситуацију. Ја нисам уста отварао, све док он није пошао у Немачку. Он је тамо био 15 дана, дуже је био у Немачкој него Шолц и кад се вратио из Немачке он је променио став.
Instagram Milojko Spajic
Ово је у емисији "Ћирилица" где гостује и председник Србије Александар Вучић открио МИлан Кнежевић.
- Онда су нам изашли са амандманиа. И сад имате и овог Конаковића. Ми у Црној Гори смо се увек бојали да не умремо од две ствари, а сада имате и трећу а то је Скај. Овога господина Конаковића има и те како на Скају. Он сада жели да побегне од Скаја и напада Србију.
Препоручујемо
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
"ЈЕСТЕ, ШЕСТ ГОДИНА СМО ГЛУМИЛИ ПАР" Рада о вези са Миланом, ставила тачку на спекулаије: "Поповић нас је натерао..."
"МЕНЕ је то тада сметало, нисам се сналазила..."
07. 07. 2026. у 09:36
НОВИНАРКА МАРИЈА НАЂЕНА МРТВА У АУТУ: Камере снимиле последње тренутке
ГРЧКУ је потресла вест о изненадној смрти новинарке Марије Антонијанаки, која је пронађена мртва у свом аутомобилу у Ираклиону на Криту.
06. 07. 2026. у 10:26
"СПАВАО БИХ С ЊОМ И ОЖЕНИО ЈЕ!" Скандал премијера Аустралије са Кајли Миног - оженио се пре 6 месеци, а сад се извињава
АУСТРАЛИЈСКИ премијер Ентони Албанезе упутио је недвосмислено извињење због коментара о поп звезди Кајли Миног које је прошле недеље изнео током гостовања у једном подкасту. Његове изјаве изазвале су талас осуда, а критичари су их назвали „потпуно непримереним” и поручили да „омаловажавају функцију премијера”, пише Би-Би-Си.
06. 07. 2026. у 18:21 >> 18:21
Коментари (0)