ЈЕЗИВА КАМПАЊА ПРОТИВ СРПСКОГ НАРОДА У САРАЈЕВУ И ЗАГРЕБУ: Вучић - Предвидео сам шта ће они да раде

ПРЕДСЕДНИК Србије Александар Вучић изјавио је данас, гостујући на ТВ Пинк, да није било тешко предвидети понашање свих око резолуције о Сребреници.

ЈЕЗИВА КАМПАЊА ПРОТИВ СРПСКОГ НАРОДА У САРАЈЕВУ И ЗАГРЕБУ: Вучић - Предвидео сам шта ће они да раде

Фото: Танјуг/Јадранка Илић

- Предвидео сам шта ће они да раде и после тога. Та кампања се не види овде у Србији, а та кампања против српског народа је језива, посебно у Сарајеву, Загребу. Око ових амандмана из Црне Горе нико није разговарао са нама. И детаљно су договарали те амандмане са неким другим земљама. Открићу у петак и са којима, рекао је Вучић.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

ПУТИН ГУБИ КРИМ? У току је дубока операција - Украјина изводи брз повратак полуострва након 12 година

ПУТИН ГУБИ КРИМ? У току је "дубока операција" - Украјина изводи брз повратак полуострва након 12 година

ЗАПАДНИ медији и стручњаци данима уназад предвиђају да би се полуострво Крим могло вратити под украјинску контролу, јер је Украјина прекинула руске линије снабдевања.

06. 06. 2026. у 08:59 >> 08:59

НАСТАЈЕ НОВА ДРЖАВА? Српске комшије се уједињују са суседима - за моћну државу од 22 милиона душа и 272.200 км²

НАСТАЈЕ НОВА ДРЖАВА? Српске комшије се уједињују са суседима - за моћну државу од 22 милиона душа и 272.200 км²

"УНИОНИСТИЧКИ покрет је одувек постојао и он је и даље жив унутар нашег друштва. Несумњиво је да је ова дискусија легитиман део политичког процеса у земљи. Ја лично никада не бих могао да гласам против уједињења."

02. 06. 2026. у 21:24

Коментари (25)

ЦЕО ИЗРАЕЛ У ШОКУ: Не може да верује шта се дешава у Тирани! (ВИДЕО)