ПЕТКОВИЋ ПОРУЧИО: На данашњим изборима се одлучује да ли ће српски народ остати на свом КиМ

Дејана Калинић
Дејана Калинић

17. 12. 2023. у 20:00

ДИРЕКТОР Канцеларије за Косово и Метохију и члан Председништва Српске напредне странке Петар Петковић поручио је да ће се на данашњим изборима пре свега одлучивати о томе да ли ће српски народ на Косову и Метохији остати и опстати у својој држави Србији и на свом Косову и Метохији.

ПЕТКОВИЋ ПОРУЧИО: На данашњим изборима се одлучује да ли ће српски народ остати на свом КиМ

Фото: Танјуг

- Зато је од посебне важности да победи листа "Александар Вучић - Србија не сме да стане", јер управо прва тачка нашег програма развоја и будућности Србије јесте одбрана Косова и Метохије у саставу Србије. Ако желимо да се настави са повећањем плата, пензија, уопште убрзаног економског развоја земље, нових пруга, путева и свега онога што доноси бољитак нашем народу, свим грађанима Србије, неопходно је да победи листа Српске напредне странке, 'Александар Вучић Србија не сме да стане'  - рекао је Петковић после гласања.

БОНУС ВИДЕО: СРБИЈА ЈЕ УЗ НАС И МИ СМО УЗ ЊУ: "Новости" са Србима са Косова и Метохије пристиглим на гласање

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ПУТИН НА САСТАНКУ ИЗДАО НАРЕЂЕЊЕ ВОЈСЦИ: Заробљене у Курску третирајте као терористе, хитно ослободите читаву територију!

ПУТИН НА САСТАНКУ ИЗДАО НАРЕЂЕЊЕ ВОЈСЦИ: Заробљене у Курску третирајте као терористе, хитно ослободите читаву територију!

РУСКИ председник Владимир Путин одржао је састанак на једном од командних места групе Курск, рекао је новинарима портпарол Кремља Дмитриј Песков. Он је на састанак стигао у војној униформи.

12. 03. 2025. у 20:09

ШВАЈЦАРСКИ ВЕЛТВОХЕ О ПРЕСУДИ ДОДИКУ: Шмит користи квази диктатуру да би елиминисао непожељне политичаре

ШВАЈЦАРСКИ ВЕЛТВОХЕ О ПРЕСУДИ ДОДИКУ: Шмит користи квази диктатуру да би елиминисао непожељне политичаре

ШВАЈЦАРСКИ лист Велтвохе је у оквиру текста о актуелној ситуацији у БиХ, оптужио је Немца Кристијана Шмита да користи квази диктаторску моћ да би елиминисао непожељне политичаре и упозоравају Берн каква их судбина чека ако пристану на сарадњу са ЕУ.

12. 03. 2025. у 16:03

Коментари (0)

Историјски рекорд сирове кафе на светској берзи: Зашто кафа никад није била скупља и да ли је имамо довољно?