ВУЧИЋ О ПРОЗИВКАМА МЕДИЈА ИЗ РЕГИОНА: Што се Хрвата тиче...
ПРЕДСЕДНИК Србије, је током свог обраћања медијима након низа данашњих састанака прокоментарисао и наводе који се могу ових дана прочитати у хрватским медијима.
Foto: Printskrin
Коментарисао је и наводе хрватских медија "да су му сви окренули леђа".
- Што се Хрвата тиче... Да ли вас чуди што тога има и у нашој земљи. Колико има њих у нашој земљи који навијају за Куртија? У нашој земљи имате колико Рашића, Радомировића, имали сте код Палевића њих колико хоћете. Каква је разлика? Којима је он објашњавао да је пацифиста и миротворац. Хоћете мене да натерате да о томе говориом да би се некоме умилостивио, додворио? Не пада ми напамет. Тако да ја то очекујем - каже Вучић.
Препоручујемо
ПРЕДСЕДНИК О ПОТЕНЦИЈАЛНИМ МЕРАМА ПРОТИВ СРБИЈЕ: Ми морамо да се држимо истине
29. 09. 2023. у 17:52
ЗАЈЕДНО СМО МЕЊАЛИ СРБИЈУ НА БОЉЕ Мали: Имамо и амбициозне планове за будућност
29. 09. 2023. у 17:16
ГОНИЋЕМО ХЛАДНОКРВНЕ УБИЦЕ Вучић о Бањској: Знамо истину и имамо доказе (ВИДЕО)
29. 09. 2023. у 17:40
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
ВАТРЕНО НА КРИМУ: Украјина "одсекла" полуострво, мостови сравњени - експлозије и пожари на војним и инфраструктурним локацијама
У НОЋНОМ нападу дроновима избио је пожар у рафинерији нафте Афипски у руском Краснодарском крају, стратешком енергетском погону који је од почетка рата честа мета напада.
11. 06. 2026. у 15:25
ШЕФ НЕМАЧКЕ ВОЈСКЕ ИЗДАО ДРАМАТИЧНО УПОЗОРЕЊЕ: Ево када ће нас Русија напасти, морамо бити спремни за борбу
НЕМАЧКА мора да се припреми за руски напад до 2029. године, или чак и раније, изјавио је шеф немачке војске за Политико.
11. 06. 2026. у 16:23
НАСТАЈЕ НОВА ДРЖАВА? Српске комшије се уједињују са суседима - за моћну државу од 22 милиона душа и 272.200 км²
"УНИОНИСТИЧКИ покрет је одувек постојао и он је и даље жив унутар нашег друштва. Несумњиво је да је ова дискусија легитиман део политичког процеса у земљи. Ја лично никада не бих могао да гласам против уједињења."
02. 06. 2026. у 21:24
Коментари (58)