СПЦ УЗ СВОЈ НАРОД: Владика Теодосије стигао у Звечан
ВЛАДИКА рашко-призренски Теодсије стигао је у Звечан, и тренутно се налази у цркви Светог Ђорђа.
Владика Теодосије / Фото Л. З.
Нешто пре 17 часова у Звечану је на српске демонстранте, када су решили да се разиђу како би сутра наставили са протестом, Кфор бацио више од 30 шок бомби, а тзв. косовска полиција је запуцала из ватреног оружја.
Приликом нереда, повређено је двоје Србе, од којих један критично.
Препоручујемо
ГЛАВНИ ПУТ КА ЛЕПОСАВИЋУ И ЈАРИЊУ БЛОКИРАН: КФОР преусмерава све који иду из Звечана
29. 05. 2023. у 18:21
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
РАСПАДА СЕ ПАРТНЕРСТВО СА ПУТИНОМ: Украјина добила кључног савезника у НАТО-у
ПРЕ отприлике десет година, рат у Сирији помогао је да се створи неочекивано партнерство на Блиском истоку између Турске и Русије. Међутим, оно се сада распада, тврди Њујорк тајмс. Наиме, Турска снажно помаже Украјини да створи упориште у делу света где је руски председник Владимир Путин раније уживао значајан утицај.
08. 06. 2026. у 09:25
"АКО КОРИСТИШ МЕГАФОН, ОНДА ТО НЕМОЈ НАЗИВАТИ ПИСМОМ" Песков оштро о Зеленском: Да је заиста желео да га преда Путину, могао је то да учини
ДА је Владимир Зеленски заиста желео да преда писмо руском председнику Владимиру Путину, могао је то једноставно да учини, без јавног објављивања, изјавио је портпарол Кремља Дмитриј Песков.
07. 06. 2026. у 13:37
НАСТАЈЕ НОВА ДРЖАВА? Српске комшије се уједињују са суседима - за моћну државу од 22 милиона душа и 272.200 км²
"УНИОНИСТИЧКИ покрет је одувек постојао и он је и даље жив унутар нашег друштва. Несумњиво је да је ова дискусија легитиман део политичког процеса у земљи. Ја лично никада не бих могао да гласам против уједињења."
02. 06. 2026. у 21:24
Коментари (1)