СИЈАЛИЦЕ ЗА УШТЕДУ: Дубравка Ђедовић поделила необичну слику из Министарства
МИНИСТАРКА енергетике Дубравка Ђедовић скоро свакодневно говори о штедњи струје, која је неопходна у доба енергетске кризе у целом свету.
Фото З. Јовановић
Она је јуче, са пратиоцима на друштвеним мрежама, поделила снимак из просторија Министарства, којим се промовише штедња.
- Радна атмосфера док се подиже енергетска ефикасност зграде и постављају се лед сијалице - написала је Ђедовићева, уз снимак мајстора који је мењао расвету.
Фото приватна архива
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
НЕМА ВИШЕ ИЗБОРА У ОВОЈ ЗЕМЉИ: Огласио се председник и шокирао све
ПРЕДСЕДНИК Никарагве Данијел Ортега изјавио је да у тој централноамеричкој земљи више неће бити одржавани избори, чиме је додатно затворио могућност да опозиција на изборима покуша да преузме власт од администрације коју води заједно са супругом Розаријом Муриљо.
21. 07. 2026. у 14:01
НОВА ФАЗА СУКОБА НА БЛИСКОМ ИСТОКУ: Иран први пут директно напао ову земљу!
ИРАН је саопштио да је у петак извео нове нападе на америчке објекте на Блиском истоку, укључујући и први директан напад у Сирији, након шесте узастопне ноћи америчких удара на иранске војне објекте.
17. 07. 2026. у 12:51
СНИМЉЕН У ВУКОВАРУ: Возачу из Борова 2. НАЈВЕЋА КАЗНА у историји Хрватске - ево шта је згрешио
ПРЕМА свему судећи, хрватска полиција у последње време изриче све веће новчане казне за почињене саобраћајне прекршаје.
20. 07. 2026. у 19:45
Коментари (0)