АЛБАНЦИ У ПАНИЦИ: Курти је највећа опасност за тзв. Косово
БИВШИ министар у "влади" тзв. Косова Скендер Хисени оценио је да је актуелна ситуација која прети да ескалира могла да буде избегнута да се испоштовао амерички и европски захтев да се одложи примена одлуке о регистарским таблицама.

Foto: EPA/ Georgi Licovski
Он је на Фејсбуку навео да Аљбин Курти одбија сваку координацију и сарадњу са партнерима Приштине у свету.
Хисени је оценио да, парадоксално, највећа опасност за такозвано Косово данас долази од лидера и њихових детињастих политичких авантура.
Претходно је и Рамуш Харадинај критиковао нове Куртијеве потезе.

ПУТИН НА САСТАНКУ ИЗДАО НАРЕЂЕЊЕ ВОЈСЦИ: Заробљене у Курску третирајте као терористе, хитно ослободите читаву територију!
РУСКИ председник Владимир Путин одржао је састанак на једном од командних места групе Курск, рекао је новинарима портпарол Кремља Дмитриј Песков. Он је на састанак стигао у војној униформи.
12. 03. 2025. у 20:09

ШВАЈЦАРСКИ ВЕЛТВОХЕ О ПРЕСУДИ ДОДИКУ: Шмит користи квази диктатуру да би елиминисао непожељне политичаре
ШВАЈЦАРСКИ лист Велтвохе је у оквиру текста о актуелној ситуацији у БиХ, оптужио је Немца Кристијана Шмита да користи квази диктаторску моћ да би елиминисао непожељне политичаре и упозоравају Берн каква их судбина чека ако пристану на сарадњу са ЕУ.
12. 03. 2025. у 16:03

ТРАМПОВ УНУК ИМА СРПСКО ИМЕ: Носили га наши славни витезови и владари - има јаку симболику у породици председника САД
ДОНАЛД Трамп Млађи, син америчког председника, посетио је Београд ради састанка са председником Србије Александром Вучићем.
12. 03. 2025. у 10:36 >> 10:37
Коментари (1)