ПАНТИЋ ПИЉА: Мариники је порасла цена код газде Ђиласа
БИЉАНА Пантић Пиља, члан Главног одбора Српске напредне странке, о најновијем потезу Маринике Тепић:
Фото: Принтскрин
- Питали смо се колика је Мариникина цена, за колико се продаје али данас су почеле цифре да се назиру.
Изгледа је Мариники порасла цена код газде Ђиласа. За сваку изговорену лаж бонус од газде и на крају порше.
Али не треба то да чуди грађане Србије, Маринику, упосленицу Драгана Ђиласа, не интересују грађани Србије него да дође поново на власт и да настави да пуни своје џепове, као и кад је била покрајински министар. Да настави где је стала у пљачки народа. Али неће Мариника и њен газда Ђилас у томе успети, народ вас неће јер се народ сећа како сте уништили земљу и шта је остало иза вас.
Препоручујемо
ПАЛМА: Мариника на скуп у Ваљеву дошла поршеом, њима је сваки цензус превисок
10. 07. 2021. у 15:57
СКУП ЂИЛАСОВЕ СТРАНКЕ У ВАЉЕВУ: Обећали ослобођење, дошла групица људи
10. 07. 2021. у 12:22
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
МИСТЕРИЈА КОЈА ГОДИНАМА ПРОГАЊА СРБИЈУ: Шта је мајка пронашла на месту где је страдао њен син?
ФИЛИП Томовић имао је 17 година када је његов живот трагично прекинут, а случај његове смрти годинама касније остао је један од најпотреснијих догађаја који се повезује са причама о деловању сатанистичких и окултних група у Србији.
09. 07. 2026. у 13:29
НОВИНАРКА МАРИЈА НАЂЕНА МРТВА У АУТУ: Камере снимиле последње тренутке
ГРЧКУ је потресла вест о изненадној смрти новинарке Марије Антонијанаки, која је пронађена мртва у свом аутомобилу у Ираклиону на Криту.
06. 07. 2026. у 10:26
ЈЕЗИВ СНИМАК! Кобра и питон у борби на живот и смрт - познато који рептил је изашао као победник (ВИДЕО)
ВОЗАЧИ на Тајланду наишли су на несвакидашњи призор поред пута. Снимили су борбу на живот и смрт два рептила, тачније борбу питона и краљевске кобре.
08. 07. 2026. у 17:19
Коментари (15)