ХРВАТ НЕ МОЖЕ ДА ИГРА ДОБРО У КОНТИНУИТЕТУ: Чилеанац покушава да врати форму

ОКРШАЈ Чилића и Табила гледаћемо у првом колу Базела.

ХРВАТ НЕ МОЖЕ ДА ИГРА ДОБРО У КОНТИНУИТЕТУ: Чилеанац покушава да врати форму

ФОТО: Продимедиа

Хрватски тенисер се дуго мучио са повредама, али вратио се на сцену у великом стилу.

Одиграо је невероватан турнир у Хангџуу, освојио је титулу савладавши у финалу Џиџена Џанга након два одиграна тај-брејка.

Није реално очекивати да игра добро у континуитету, а то је потврдио на претходна два турнира, у Токију и Шангају је елиминисан већ у првом колу.

Постоји велика шанса да је трофеј освојен у Кини био заправо и последњи у његовој каријери, тешко је очекивати да понови такву недељу.

Данас ће са супротне стране мреже стајати момак који је много радио и стигао до 21. места на АТП листи. Чилеанац не игра сјајно у последње време, али овај меч му може вратити самопоуздање. 

НАШ ТИП: 2 (квота 1,75)

ПОГЛЕДАЈТЕ НАЈНОВИЈУ ЕПИЗОДУ КЛАДИОНИЧАРСКИХ ПРИЧА

Преузмите нашу апликацију за љубитеље клађења

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

ЛАПСУС ИЛИ САМОУВЕРЕНОСТ?! Селектор Хрватске: Када прођемо Португал, видећемо шта и како даље!

ЛАПСУС ИЛИ САМОУВЕРЕНОСТ?! Селектор Хрватске: "Када прођемо Португал, видећемо шта и како даље!"

Фудбалери Хрватске играће у шеснаестини финала Мундијала против Португала. На папиру Кристијано Роналдо и другови су фаворити, али то ништа не мора да значи на терену. Селектор фудбалске репрезентације Хрватске Златко Далић обратио се јавности пред овај дуел.

29. 06. 2026. у 08:42

Коментари (0)

СТРАТЕШКО ПАРТНЕРСТВО АЛТА БАНКЕ, Air Serbia i Visa: Картица са додатним бенефитима за клијенте