БАРСА БРАНИ ТРОФЕЈ: Актуелни шампион сезону почиње на гостујућем терену!

М.М.

11. 09. 2024. у 12:41

РУКОМЕТАШИ Барселоне и Колштада ће се састати у првом колу групне фазе Лиге шампиона.

Фото Profimedia

Барса ће најелитније европско такмичење почети на гостујућем терену, а противник ће им бити норвешки представник.

Дика Мем и дружина су прошле године били најдоминантнија екипа у Европи и заслужено су освојили трофеј Лиге шампиона.

У полуфиналу су савладали немачки Кил, да би касније у финалу били бољи од данског Олборга.

Пре само десет дана Каталонци су освојили Суперкуп савладавши Спортинг резултатом 33:38.

Верујемо да ће данас играти у доста брзом ритму и да ће пребацити задату границу.

НАШ ТИП: Колштад- Барселона тим2 +34,5 (квота 2,00)

ПОГЛЕДАЈТЕ НАЈНОВИЈУ ЕПИЗОДУ КЛАДИОНИЧАРСКИХ ПРИЧА

СРБИЈА СЕ РАДУЈЕ - БОРИША СИМАНИЋ ИМА КЛУБ! Репрезентативац који је изгубио бубрег борећи се за Србију - играће у АБА лиги!

Кошаркашка репрезентација Србије је од Немачке изгубила финале прошлогодишњег Светског првенства, а на том мечу, као и на свим почев од друге фазе Мундобаскета 2023, није могла да рачуна на Боришу Симанића. Он је изгубио бубрег услед ударца добијеног на утакмици са Јужним Суданом, а управо се Симанић побринуо за невероватно лепу вест овог уторка.

17. 09. 2024. у 13:05