У ПРВОМ КОЛУ НИСУ ИЗГУБИЛИ СЕТ: Аустралијанац је одиграо на високом нивоу

М.М.

11. 09. 2024. у 08:55

ТОМИЋ и Спицири ће одиграти меч другог кола Лас Вегаса.

Аустралијанац је имао тежак задатак у првом колу, носио је улогу благог фаворита коју је на крају, ипак, оправдао на терену.

Савладао је Бресвела након два одиграна сета, меч је трајао 108 минута, а коначан резултат гласио је 2:0 (7:6, 6:4).

Бернард је добро контролисао ситуацију на терену, четири пута се суочавао са брејк лоптом, али није допустио противнику да му одузме сервис.

Његов данашњи ривал је такође остварио победу максималним резултатом у првој рунди, бољи је био од сународника Кузухаре.

Ови ривали су се састали пре два и по месеца на ИТФ-у и тада је млађи тенисер славио након одлучујућег сета.

Верујемо да ће и данас граница гемова бити пребачена.

НАШ ТИП: +21,5 (квота 1,75)

POGLEDAJTE NAJNOVIJU EPIZODU KLADIONIČARSKIH PRIČA

СРБИЈА СЕ РАДУЈЕ - БОРИША СИМАНИЋ ИМА КЛУБ! Репрезентативац који је изгубио бубрег борећи се за Србију - играће у АБА лиги!

Кошаркашка репрезентација Србије је од Немачке изгубила финале прошлогодишњег Светског првенства, а на том мечу, као и на свим почев од друге фазе Мундобаскета 2023, није могла да рачуна на Боришу Симанића. Он је изгубио бубрег услед ударца добијеног на утакмици са Јужним Суданом, а управо се Симанић побринуо за невероватно лепу вест овог уторка.

17. 09. 2024. у 13:05