ПРВИ РЕКЕТ СВЕТА ЕЛИМИНИСАО НЕЗГОДНОГ РИВАЛА: Синер је у првом колу морао да игра одлучујући сет!

М.М.

20. 06. 2024. у 09:07

ЈАНИК Синер ће се у другом колу Халеа састати са Фабијаном Марошаном.

Први тенисер света је на старту турнира имао малих проблема, али је на крају успео да изађе као победник.

На самом старту је за противника имао неугодног Талона Грикспора, Холанђанин је сјајно отворио меч, али је онда Италијан узео ствари у своје руке, након 139 минута игре на семафору је стајало 2:1 (6:7, 6:3, 6:2).

Синеру одговарају услови у Немачкој и уколико буде приказао свој максимум највероватније ћемо га видети у финалу.

Мађар је у првом колу такође морао да игра одлучујући сет, његова жртва била је Роман Сафиулин.

Ови ривали се никада до сада нису састајали, Јаник је велики фаворит, али наша процена је да ће граница гемова бити пребачена.

НАШ ТИП: +18,5 (квота 1,45)

ПОГЛЕДАЈТЕ НАЈНОВИЈУ ЕПИЗОДУ КЛАДИОНИЧАРСКИХ ПРИЧА

УЕФА СЕ ЦРВЕНИ ОД СТИДА: Чувене фудбалске судије ухапшене дан пред меч Лиге шампиона, а разлог је апсолутно невероватан

ПОЉСКИ медији објавили су почетком августа 2024 невероватну причу о фудбалским судијама Бартошу Франковском и Томашу Мусијалу, јер у ухапшени дан пред меч квалификација за Лигу шампиона, а сада је тај нестваран догађај - добио епилог.

27. 10. 2024. у 18:21

ПА, ГДЕ СТЕ ПОШЛИ... Пољски хулигани напали српску полицију, оно што се потом десило - упамтиће добро (ВИДЕО)

Пољски навијачи важе последњих година за једне од најопаснијих у Европи, али када је Србија постала њихова дестинација - нису се провели баш како су планирали.

27. 10. 2024. у 12:26