БУБЛИК ЈЕ РУТИНСКИ ОДРАДИО МЕЧ ДРУГОГ КОЛА: Рус је позитивно изненадио!
ПАВЕЛ Котов и Александар Бублик ће одиграти меч трећег кола Лиона.

ФОТО: ЕПА
Руски тенисер је прошле године "експлодирао" на бетону и мало ко је очекивао да може било шта да понуди на шљаци.
Најбоље његово издање видели смо у Маракешу када је стигао до полуфинала, међутим, заустављен је од стране Роберта Карбаљеса Баене.
Котов је на турниру у Француској елиминисао два солидна шљакаша, најпре је био бољи од Педра Качина, а затим и од Александреа Милера.
Са друге стране, Казахстанац је постављен за другог носиоца те је био слободан на самом старту.
У другој рунди се састао са Александром Вукићем, а Аустралијанац му није правио превише проблема. Бублик је славио резултатом 2:0 (6:4, 6:2).
Верујемо да ће 57. играч света славити.
НАШ ТИП: Котов - Бублик 1 (квота 1,70)
ПОГЛЕДАЈТЕ НАЈНОВИЈУ ЕПИЗОДУ КЛАДИОНИЧАРСКИХ ПРИЧА
Препоручујемо

БАРСА ИМА ПРЕДНОСТ У СЕРИЈИ: Бек Тенерифа решетао са свих страна!
23. 05. 2024. у 09:30

МЕЂЕДОВИЋЕВА ПОСЛЕДЊА ПРЕПРЕКА: Србин на корак од Ролан Гароса!
23. 05. 2024. у 08:30

ТРАМП НИЈЕ МОГАО ДА ВЕРУЈЕ: Ево шта се десило у Белој кући (ВИДЕО)
Доналд Трамп, председник Сједињених Америчких Држава, доживео је у Белој кући да буде - изненађен.
09. 03. 2025. у 16:05

РУСКИЊА ШОКИРАЛА СВЕТ: Ухваћена да ради ово - и нико не може да дође себи
РАТ у Украјини, односно "специјална војна операција" како то Русија назива, није једина ствар која је "руска", а која ових дана заокупљује пажњу светске јавност.
09. 03. 2025. у 13:14

ПОЉСКА (ОПЕТ) ЗАПАЊИЛА РУСЕ: Уследила хитна реакција
РАТ у Украјини, односно "специјална војна операција" како то Русија назива, поново је за једну од споредних ствари изнедрио и спортски потез. Најновије вести на тему "спортске санкције Русима" - позитивне су по Руску Федерацију, али уз једну "пољску зачкољицу".
09. 03. 2025. у 12:27
Коментари (0)