ИСТАНБУЛСКИ ДЕРБИ: Ефес је везао две победе на евросцени!
У 20. колу турског шамионата гледаћемо окршај Галатасараја и Ефеса.
ФОТО: Танјуг / Сава Радовановић
Томислав Мијатовић је преузео кормило и то је добро утицало на читаву екипу. Анадолу Ефес је везао две победе на евросцени и још увек није угашена нада за плејоф.
У претходном колу Шејн Ларкин и дружина савладали су Макаби на свом терену резултатом 105:91, а најзаслужнији за тријумф био је управо Американац који је убацио 22 поена.
Сјајну ролу имао је и Родриг Бубоа који је бројао до 20, док су Османи и Плајс комбиновано убацили 25 поена.
Актуелни шампион Турске је у домаћем шампионату остварио скор од 16 победа и 3 пораза и тренутно се налази на деоби првог места заједно са Фенербахчеом.
Са друге стране кошаркаши Галатасараја су седмопласирани са скором 9-10.
Верујемо да ће граница поена на полувремену бити пребачена.
НАШ ТИП: 1. пол +82,5 (квота 1,65)
ПОГЛЕДАЈТЕ НАЈНОВИЈУ ЕПИЗОДУ КЛАДИОНИЧАРСКИХ ПРИЧА
Препоручујемо
ЈУНАЈТЕД ПУН САМОПОУЗДАЊА ПРЕД ДОЛАЗАК НА ''ВИЛА ПАРК'': Црвени ђаволи би да искористе пад у форми бирмингемских лавова
11. 02. 2024. у 15:55 >> 15:55
МИЛАН СЕ ОСЛАЊА НА ЛУКУ ЈОВИЋА У ДЕРБИЈУ? Србин не престаје да тресе мреже, да ли ће поново бити меч винер?
11. 02. 2024. у 14:34 >> 14:34
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
ИСПАО СА РОЛАН ГАРОСА, А ДАН КАСНИЈЕ - ЈОШ И ОВО: Новак Ђоковић сазнао лошу вест
На тениским теренима у Паризу одвија се други гренд слем турнир сезоне, Ролан Гарос, а након што је, попут Јаника Синера, и Новак Ђоковић изненађујуће изгубио, добио је још једну лошу вест.
30. 05. 2026. у 18:20
ПАРИ СЕН ЖЕРМЕН ОПЕТ ОСВОЈИО ЛИГУ ШАМПИОНА! Историјско финале, Арсенал пао у невиђеној драми (ВИДЕО)
Пари Сен Жеремен и Арснал су одиграли изузетно занимљиво финале УЕФА Лиге шампиона 2026, а меч у Будимпешти завршен је историјском, другом узастопном европском титулом за париске "свеце" - резултат је био најпре 1:1 после 120 минута игре (стрелци су били Каи Хаверц и Усман Дембеле из пенала), а онда је у извођењу једанаестераца до титуле дошао тим и француске престонице - 4:3.
30. 05. 2026. у 21:01 >> 21:10
"ИМАШ МОЈЕ СРЦЕ!" Новак Ђоковић му ово поручио дан после испадања са Ролан Гароса
На тениским теренима у Паризу одвија се други гренд слем турнир сезоне, Ролан Гарос, а након што је, попут Јаника Синера, и Новак Ђоковић изненађујуће изгубио, опростио се од француске престонице на емотиван начин.
30. 05. 2026. у 15:54
Коментари (0)