НЕ СМЕ ДОЋИ ДО ОПУШТАЊА: "Орлови" иду на још један тријумф!

М.М.

30. 08. 2023. у 07:24

КОШАРКАШИ Србије ће се у последњем колу групне фазе Светског првенства састати са Јужним Суданом.

НЕ СМЕ ДОЋИ ДО ОПУШТАЊА: Орлови иду на још један тријумф!

Изабраници Светислава Пешића су остварили две убедљиве победе, међутим, у другом полувремену меча са Порториком дошло је до опуштања.

Наши репрезентативци су кренули јако од самог старта, Никола Јовић је добро отворио утакмицу, а на полуврeмену смо имали залиху од 30 поена.

У наставку смо били јако лоши у одбрани, а највише проблема правио нам је противников шут за три поена. Порторико је у трећој четвртини убацио 31 поен уз седам погођених тројки. U последњој деоници смо одржавали предност, а крајњи резултат гласио је 94:77.

Најефикаснији на терену били су Никола Јовић и Богдановић који су убацили по 17 поена, пратио их је Алекса Аврамовић са 15, док је Никола Милутинов имао дабл-дабл учинак од 12 поена и 15 скокова.

Наш данашњи противник има скор 1-1, након пораза од Порториканаца у првом колу, успели су да поправе утисак против Кине.

Популарни "Кари" није био задовољан како су његови момци одиграли и верујемо да данас неће бити опуштања.

Наша процена је да ће "орлови" остварити убедљиву победу.

НАШ ТИП: Јужни Судан - Србија H2 15,5 (квота 1,75)