Хрват се враћа кући!

М.М.

20. 07. 2022. у 07:51

БОРНА Ћорић и Талон Грикспур одмериће снаге у другом колу Хамбурга.

Хрват се враћа кући!

Фото: EPA-EFE/Koen Suyk

Хрват је јуче савладао Ласла Ђереа након преокрета, бивши 12. рекет света је лоше ушао у меч, али је касније захваљујући доброј игри, а и грешкама нашег тенисера успео да промени ток меча и забележи тријумф.

Са друге стране, Холанђанин је након два тесна сета успео да изађе као победник против Холгера Рунеа (7-6, 7-5).

Овај двадесетшестогодишњак је прошле недеље освојио челенџер у Амерсфорту и то му је улило додатно самопоуздање.

Да је Борна у оној форми од пре пар година, у овом мечу би био фаворит, међутим, данас ће други рекет Холандије имати благу предност.

Верујемо да ће се 47. играч света пласирати у наредно коло.

НАШ ТИП: Грикспур - Ћорић 1 (квота 1,70)

Преузмите нашу апликацију за љубитеље клађења

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
КАКАВ СПИСАК ОРЛОВА! Драган Стојковић Пикси одабрао фудбалере за одлучујуће мечеве које репрезентација Србије игра у баражу

КАКАВ СПИСАК "ОРЛОВА"! Драган Стојковић Пикси одабрао фудбалере за одлучујуће мечеве које репрезентација Србије игра у баражу

Селектор фудбалске репрезентације Србије Драган Стојковић саопштио је које је играче позвао за мечеве са Аустријом у баражу Лиге нација.

04. 03. 2025. у 13:05 >> 13:27

Коментари (0)

ОДУВЕК САМ ОБОЖАВАО БАЈЕРН: Огласио се Жозе Мурињо