"ТРИКОЛОРИ" ДОМИНИРАЈУ У СВОЈОЈ ГРУПИ: Литванци једини показали зубе Румунима

О. М.

15. 10. 2024. у 11:26 >> 11:28

РУМУНИЈА гостује Литванији у четвртом колу Ц2 групе Лиге нација. Утакмица се игра од 20.45 на стадиону "Дарјус и Гиренас" у Каунасу.

ТРИКОЛОРИ ДОМИНИРАЈУ У СВОЈОЈ ГРУПИ: Литванци једини показали зубе Румунима

Гости ће покушати да задрже стоодстотан учинак у овој групи, док се домаћи надају првом боду који би им одржао наду у опстанак.

Литванија је упркос пласману на табели била најближа да отргне неки бод румунијји у досадашњем току такмичења. Једини су постигли гол против лидера групе, а до 87. минута су имали и бод у џепу.

*АДМИРАЛ БЕТ ВАМ ПОКЛАЊА*
--> БОНУС КАКАВ СТЕ ЖЕЛЕЛИ <--

Ако понове игру из првог полувремена у Букурешту могу бар до бода, а онда у преостала два кола на гостовању Кипру и сепаратистима из јужне српске покрајине траже бодове спаса и опстанак у Ц лиги, у којој се налазе од првог издања лиге нација.

С друге стране, Румунија је невероватним сплетом околности испала прошле сезоне у Ц лигу, иако је оба пута савладал освајача групе Босну и Херцеговину, а у последњем колу је декласирала са чак 4:1. Разлог испадања био је тежак и не баш схватљив пораз код куче од Црне горе када је Стефан Мугоша постигао хет-трик, своје иначе последње голове у дресу "храбрих сокола".

"Триколори" су у све три досадашње утакмице постигли тачно три гола, трећину после 80. минута, иако су у претходном колу сва три гола Кипру дали у првом полувремену.

НАШ ТИП: 2 (квота 1,51)