СРБИН ЈЕ НАЈБОЉИ АСИСТЕНТ "МАСТИФА": "Крилати лавови" посустају у последњим минутима утакмице

О. М.

04. 10. 2024. у 12:03

ВЕРОНА дочекује Венецију у седмом колу италијанске Серије А.

СРБИН ЈЕ НАЈБОЉИ АСИСТЕНТ МАСТИФА: Крилати лавови посустају у последњим минутима утакмице

Верона је сјајно почела сезону са две победе у прва три меча, али тај замах је брзо нестао са њихове наредне три првенствене утакмице које су донеле поразе.

Показали су знаке живота пред крај сваке од тих утакмица, постигавши гол у надокнади времена другог полувремена у оба недавна пораза, али тиме су само ублажили поразе од Кома, односно Торина. Дарко Лазовић је постигао један и наместио један гол у те две утакмице. Српски интернационалац је са три асистенције и једним голом учествовао у скоро половини голова Вероне ове сезоне.

С друге стране, касни голови били су проклетство за Венецију у њиховом поразу од 2:1 на гостовању од Роме у претходном колу, где је њихово вођство у првом полувремену анулирано у последњих 16 минута.

Био је то њихов трећи пораз у четири утакмице, а други који је одлучен голом после 80. минута, што је указивало на све већи проблем концентрације "крилатих лавова".

Гости су једна од ретких екипа која седи испод својих домаћина на табели и само су бод изнад дна, али би победа могла да их вине изнад Вероне. Наде у то су мале, јер су се са четири гостујућа лигашка меча у овом периоду вратили са само једним освојеним бодом.

НАШ ПРЕДЛОГ: 1 (квота 2,55)

НОВЕ КЛАДИОНИЧАРСКЕ ПРИЧЕ: Шта прогнозира типстер Ђурица

НАВИЈАЧИ ХАЈДУКА ИЗ СПЛИТА ИПАК НА МАРАКАНИ?! ЕВО И КОЛИКО ЊИХ! Најновије вести из Хрватске пред меч Црвена звезда - Бенфика у Лиги шампиона

Пред утакмицу Црвена звезда - Бенфика, која се у оквиру 1. кола Лиге шампиона игра данас у Београду, бурно је и у хрватским медијима, јер су навијачи тамошњег Хајдука, из Сплита, у изврсним односима са најватренијим присталицама поменутог португалског гиганта, па тако има најава да ће поједини припадници сплитске Торциде доћи на мечу који је у српској престоници.

19. 09. 2024. у 15:39

ШОК! Немања Мајдов ипак није кажњен само зато што се крстио, Новости откривају како је све перфидно упаковано!

ШОК! Немања Мајдов ипак није кажњен "само зато што се крстио", "Новости" откривају како је све перфидно упаковано!

Репрезентативац Србије у џудоу Немања Мајдов објавио је нешто невероватно: после Олимпијских игара у Паризу, на којима је учествовао у категорији такмичара до 90 килограма тежине, суспендован је из спорта - јер се крстио пред излазак на борилиште у престоници Француске. "Новости" вам доносе - како је Међународна џудо федерација на врло лукав начин извела кажњавање нашег борца.

19. 09. 2024. у 16:07

СПРЕЧЕН ХАОС! Торцида Сплит кренула у Београд на утакмицу Црвена звезда - Бенфика, реаговала српска полиција!

Потпредседник Владе и министар унутрашњих послова Ивица Дачић изјавио је да припадници МУП-а предузимају свеобухватне мере безбедности поводом данашње фудбалске утакмице између ФК Црвена звезда и ФК Бенфика из Португалије, будући да су, током вршења граничне контроле лица и возила, код више навијача гостујуће екипе пронађена обележја ФК Хајдук из Сплита и навијачке групе "Торцида".

19. 09. 2024. у 14:14