НОТИНГЕМ ЛИВЕРПУЛ Сокер

О. М.

14. 09. 2024. у 05:00

Нотингем Форест дочекује Њукасл јунајтед на "Сити граунду" у другом колу Лига купа у среду.

Фото Profimedia

Обе екипе су солидно стартовале у првенству са по четири бода после два кола.

Нотингем је делило четири минута од победе и у утакмици са Борнмутом, који је, занимљиво, одиграо нерешено и са Њукаслом.

Екипа Нуна Еспирито-Санта има добар распоред на почетку првенства јер јој је наредни ривал Вулбверхемптон који је у прошлом колу доживео катастрофу против Челсија (2:6), а и генерално је у јако лошој форми.

Њукасл је био близу пораза од Борнмута, изједначили су у 76. минуту, али су "трешњице" у трећем минуту надокнаде постигле победоносни гол који је ВАР поништио, иако се чини да за то није било никаквог разлога.

Јасно је да ће "свраке" морати значајно да подигну ниво игре у наредном периоду, чега је свестан и менаџер Еди Хау. С друге стране, Њукасл ове сезоне не игра Европу, па ће имати више времена да се посвети домаћим такмичењима, али јасно је да је Лига куп последњи на листи приоритета.

НАШ ТИП: ГГ (квота 1,53)

Ову и све друге анализе мечева и најновије вести везане за спорт и клађење можете прочитати и на нашој новој апликацији za Android i iOS

РУСИЈА ЈЕ ТЕК САД У ШОКУ! Амери открили: Светски моћници сакрили кључни допинг-доказ који би спасао руско чудо од детета!

РУСИЈА ЈЕ ТЕК САД У ШОКУ! Амери открили: Светски моћници сакрили кључни допинг-доказ који би спасао "руско чудо од детета"!

РУСИЈА и Украјина су и даље у центру пажње светске јавности због рата који се одвија од фебруара 2022, али један догађај, који је спадао у најважније вести непосредно пред избијање тог сукоба, сада је добио наставак. И то прилично шокантан за Русе. Поготово што је откриће - америчко.

12. 09. 2024. у 19:59

НОВАК ЂОКОВИЋ ОТКРИО ВЕЛИКУ ПРЕВАРУ АТП-а! Нису ни сањали да ће ово да се деси

Новак Ђоковић 2024. годину завршава без иједног освојеног гренд слем турнира, али уз историјску златну олимпијску медаљу са Игара у Паризу, а и све конкретније активирање тзв. "Нолетовог синдиката тенисера". Управо он је открио запањујуће податке о понашању АТП-а, Асоцијације тениских професионалаца.

12. 09. 2024. у 17:36